MBASTUDIES.PL

Zaoczne Marketing New York - programów Marketing New York Marketing , New York

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

MBA w marketingu jest ukierunkowany program naukowy w zaawansowanych badaniach marketingowych i reklamowych. Zazwyczaj podjęte w celu dalszego promowania i długoterminowe kariery w tej dziedzinie, kursy instytucji może obejmować zarówno praktyczne na temat badań i wykładów w strategii social media, badania rynku, zasad reklamowych oraz strategii i komunikacji.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Zaoczne Marketing New York - Weź Marketing New York. Wszystkie Marketing program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Marketing, New York Filter

Master of Business Administration (MBA)

Touro College
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 - 3 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone New York

Nasz program MBA zapewni Ci praktyczne umiejętności przywódcze i zaawansowaną wiedzę, aby rozwijać się na stanowiskach kierowniczych.