Filter
MBA
Niemcy Frankfurt Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Lotnictwo Frankfurt - programów Lotnictwo Frankfurt Lotnictwo , Frankfurt

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

MBA w lotnictwie to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą budować karierę menedżerską w przemyśle lotniczym. Dzięki dynamicznej charakterystyce sektora lotniczego, coraz MBA umożliwia studentom być wyposażone w up-to-date wiedzy, techniki i umiejętności, aby sprostać wyzwaniom związanym z sektora lotniczego.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Jako największe miasto w Hesji, Frankfurt am Main Miasto ma ponad 700.000 mieszkańców. To jest centrum finansowym w Niemczech i Europie. Miasto posiada dwa uniwersytety oraz kilka szkół specjalistycznych wyższych.

Zaoczne Lotnictwo Frankfurt - Weź Lotnictwo Frankfurt. Wszystkie Lotnictwo program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Lotnictwo, Frankfurt

Frankfurt University of Applied Sciences

Dzięki naszemu ugruntowanemu programowi od 2011 roku Twoja ścieżka kariery będzie postępować w szybko rozwijającym się przemyśle lotniczym i turystycznym! Po pomyślnym uk ... [+]

Wzmocnij swoją przyszłość w lotnictwie i turystyceZapoznaj się z dobrze znanym programem MBA we Frankfurcie w Niemczech

Dzięki naszemu ugruntowanemu programowi od 2011 roku Twoja ścieżka kariery będzie postępować w szybko rozwijającym się przemyśle lotniczym i turystycznym!

Po pomyślnym ukończeniu naszego programu studiów w niepełnym wymiarze czasu, będziesz kwalifikował się do trudnych i wymagających stanowisk kierowniczych i kierowniczych w branży lotniczej i turystycznej.

Twoje korzyści

Ciesz się nauką w jednym z największych na świecie hubów lotniczych i korzystaj z naszego dostosowanego programu MBA w niepełnym wymiarze godzin, zaprojektowanego wspólnie ze znanymi liderami branży, takimi jak DFS, Fraport i MUC Airport.... [-]

Niemcy Frankfurt
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku