MBASTUDIES

Zaoczne Administracja w opiece zdrowotnej Bahrajn - programów Administracja w opiece zdrowotnej Bahrajn Administracja w opiece zdrowotnej

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

Administracja w służbie zdrowia może przygotować uczniów do satysfakcjonującej kariery, która pomaga sprawniej funkcjonować system opieki zdrowotnej. Przemysł medyczny potrzebuje odpowiedzialnych, zarządzających jakością. Administratorzy mają wiele obowiązków, które angażują się w pracę. Praca znajduje się zwykle w małych klinikach i głównych ośrodkach medycznych.

Bahrai, co oznacza "dwa morza " składa się z 33 wysp w Zatoce Perskiej (Arabian Gulf). Bahrajn znajduje się najstarszy publiczny system edukacji na Półwyspie Arabskim.

Zaoczne MBA Bahrajn - Weź Zaoczne MBA Bahrajn. Wszystkie Zaoczne MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Administracja w opiece zdrowotnej, Bahrajn Filter

MBA w zarządzaniu opieką zdrowotną

Westford University College
Zjednoczone Emiraty Arabskie, Sharjah + 28 Więcej
MBA
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 miesiące
Stacjonarne
Online

Ten kurs jest skonstruowany w taki sposób, że uczący się otrzyma podwójną certyfikację, podyplomowy Advanced Diploma in Health Care Management

Czytaj więcej