MBASTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Zarządzanie łańcuchem dostaw Programy, Wyszukaj najlepszy Zarządzanie łańcuchem dostaw programy tutaj! - Zarządzanie łańcuchem dostaw

Biorąc pod uwagę moc MBA i drzwi to otwiera, sieć oferuje i umiejętności rozwiązywania problemów uczy, studenci firmy muszą być bardziej zaangażowani w ich edukacji i dokonać świadomego wysiłku, aby zrozumieć, co chcą się wydostać z ich stopień MBA.

MBA w łańcuchu dostaw zapewni studentom solidne podstawy biznesowe oraz wiedzy umiejętności i wiedzy związanych z łańcuchem dostaw. Ten stopień zapewnia studentom wiedzy o marketingu bada, operacji, logistyki i obsługi klienta wraz z technologii, zaopatrzenia i zamówień.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Kształcenie na odległość Zarządzanie łańcuchem dostaw Programy: Szukaj tutaj programów Zarządzanie łańcuchem dostaw . Wszystkie szkoły i Kształcenie na odległość informacje Zarządzanie łańcuchem dostaw directely, zaoszczędzić czas i kontakt Zarządzanie łańcuchem dostaw przyjęć tutaj!

6 Wyniki z Zarządzanie łańcuchem dostaw, Kształcenie na odległość Filter

MBA Specjalizacja w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw

Instituto Europeo de Posgrado - España
Online Zaoczne 1500 godziny Otwarta rekrutacja Hiszpania Hiszpania online

Ten program MBA umożliwia uzyskanie integrującej wizji zarządzania przedsiębiorstwami, z badaniem różnych obszarów (finanse, zasoby ludzkie, projekty i przedsiębiorczość), w połączeniu z pogłębieniem podstawowych aspektów zarządzania zarządzaniem łańcuchem dostaw.

MBA / Master International w zakresie e-zarządzania łańcuchem dostaw

Barcelona Executive Business School (BEBS)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 10 - 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Poprzez MBA w International eSupply Chain Management (IMSCM) zdobędziesz doskonały poziom wiedzy na temat obszarów zarządzania łańcuchem dostaw (SCM): zakupów, produkcji, magazynowania, systemów transportowych i budżetowych, zarządzania i rozumiesz podstawową rolę, jaką e- Handel odgrywa innowacyjną rolę w projektach dotyczących łańcucha dostaw i rozwoju logistyki.

MBA Specjalizacja w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw

Instituto Europeo de Posgrado - Colombia
Online Zaoczne 14 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt Hiszpania online + 1 więcej

Ten program MBA umożliwia uzyskanie integrującej wizji zarządzania przedsiębiorstwem, z badaniem różnych obszarów (finanse, zasoby ludzkie, projekty i przedsiębiorczość), w połączeniu z pogłębieniem podstawowych aspektów zarządzania SupplyChain Management.

MBA w łańcuchu dostaw, wysyłka

Westford University College
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Nigeria Lagos Zjednoczone Emiraty Arabskie Online + 5 więcej

Ten kurs jest skonstruowany w taki sposób, że uczący się otrzyma podwójną certyfikację, podyplomowy Advanced Diploma in Supply Chain

MBA - Koncentracja w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw

Key West University
Online W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Luty 2020 Stany Zjednoczone Jacksonville

Program studiów MBA dla KWU zapewnia początkującym i średnim zawodowym profesjonalistom praktyczne umiejętności i kompetencje potrzebne do przyspieszenia kariery zawodowej.

Zarządzanie łańcuchem dostaw MBA

Shippensburg University - John L. Grove College of Business
Online 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Shippensburg Harrisburg

Program studiów John L. Grove College of Business Master w Business Administration oferuje wysoką jakość i wyjątkową wartość. Nasz program MBA akredytowany przez AACSB ma na celu pomóc ci odnieść sukces w szybko zmieniającej się gospodarce światowej. Nasi absolwenci uważają Ship MBA za renomowanego, niedrogiego i wygodnego.