MBASTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Zarządzanie łańcuchem dostaw Hiszpania - programów Zarządzanie łańcuchem dostaw Hiszpania Zarządzanie łańcuchem dostaw

Mistrz administracji biznesowej, znany jako MBA, to absolwent stopień przyznawany tym, którzy zakończyć program koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Finanse, księgowość, zasoby ludzkie i inne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej koncentruje się na.

MBA w łańcuchu dostaw to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą budować swoją karierę w zarządzaniu przedsiębiorstwem, koncentrując się na łańcuchu dostaw. Program ten obejmuje takie tematy jak zarządzanie rekord, magazyny i wysyłki różnych środków w zależności od klientów 'potrzeb. Studenci do zrozumienia projektu i zarządzania rozwoju, jakości i przepływu informacji potrzebnych do zapewnienia potrzeb klientów.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Kształcenie na odległość MBA Hiszpania - Weź Kształcenie na odległość MBA Hiszpania. Wszystkie Kształcenie na odległość MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

3 Wyniki z Zarządzanie łańcuchem dostaw, Hiszpania, Kształcenie na odległość Filter

MBA Specjalizacja w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw

Instituto Europeo de Posgrado - España
Online Zaoczne 1500 godziny Otwarta rekrutacja Hiszpania Hiszpania online

Ten program MBA umożliwia uzyskanie integrującej wizji zarządzania przedsiębiorstwami, z badaniem różnych obszarów (finanse, zasoby ludzkie, projekty i przedsiębiorczość), w połączeniu z pogłębieniem podstawowych aspektów zarządzania zarządzaniem łańcuchem dostaw.

MBA / Master International w zakresie e-zarządzania łańcuchem dostaw

Barcelona Executive Business School (BEBS)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 10 - 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Poprzez MBA w International eSupply Chain Management (IMSCM) zdobędziesz doskonały poziom wiedzy na temat obszarów zarządzania łańcuchem dostaw (SCM): zakupów, produkcji, magazynowania, systemów transportowych i budżetowych, zarządzania i rozumiesz podstawową rolę, jaką e- Handel odgrywa innowacyjną rolę w projektach dotyczących łańcucha dostaw i rozwoju logistyki.

MBA Specjalizacja w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw

Instituto Europeo de Posgrado - Colombia
Online Zaoczne 14 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt Hiszpania online + 1 więcej

Ten program MBA umożliwia uzyskanie integrującej wizji zarządzania przedsiębiorstwem, z badaniem różnych obszarów (finanse, zasoby ludzkie, projekty i przedsiębiorczość), w połączeniu z pogłębieniem podstawowych aspektów zarządzania SupplyChain Management.