MBASTUDIES

Kształcenie na odległość Zarządzanie łańcuchem dostaw Europa - Zarządzanie łańcuchem dostaw programów Zarządzanie łańcuchem dostaw w Europa

Masters of Business Administration (MBA) są podyplomowe studia magisterskie w zakresie zarządzania, w swojej lidze. MBA to tradycyjny Oferta kształcenia akademickiego zarządzania. Uniwersytety odpowiedzieć na pytania biznesowe dla dokładnego i głębokiego kwalifikacji dla przyszłych i nowoczesnych menedżerów na podstawie standardowego tytułu. To jest często skracane jako MBA lub tytuł MBA oraz w opozycji do Master of Science (MSc) lub Master of Arts (MA) go bez wątpienia jednym punktów programu wyłącznie.

MBA w łańcuchu dostaw jest nadchodzący studiów. Zajmuje się specjalistycznym aspekcie biznesowym zamówień i zarządzania łańcuchem dostaw. Program ten stopień jest integracja wszystkich aspektów z powrotem pracy końcowych i produkcji aspektów biznesu.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Kształcenie na odległość Zarządzanie łańcuchem dostaw Europa - Weź Zarządzanie łańcuchem dostaw Europa. Wszystkie Kształcenie na odległość Zarządzanie łańcuchem dostaw program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Zarządzanie łańcuchem dostaw, Europa, Kształcenie na odległość Filter

MBA w łańcuchu dostaw, wysyłka

Westford University College
MBA 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Stacjonarne Online

Ten kurs jest skonstruowany w taki sposób, że uczący się otrzyma podwójną certyfikację, podyplomowy Advanced Diploma in Supply Chain

Czytaj więcej

Międzynarodowy MBA Focus Logistic

International Graduate Center - Hochschule Bremen
MBA 01 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

To nasza specjalizacja jako niemieckiego partnera International Business School Alliance (IBSA).

Czytaj więcej