Filter
MBA
Europie Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Zarządzanie łańcuchem dostaw Europie - Zarządzanie łańcuchem dostaw programów Zarządzanie łańcuchem dostaw w Europie

Masters of Business Administration (MBA) są podyplomowe studia magisterskie w zakresie zarządzania, w swojej lidze. MBA to tradycyjny Oferta kształcenia akademickiego zarządzania. Uniwersytety odpowiedzieć na pytania biznesowe dla dokładnego i głębokiego kwalifikacji dla przyszłych i nowoczesnych menedżerów na podstawie standardowego tytułu. To jest często skracane jako MBA lub tytuł MBA oraz w opozycji do Master of Science (MSc) lub Master of Arts (MA) go bez wątpienia jednym punktów programu wyłącznie.

MBA w łańcuchu dostaw jest nadchodzący studiów. Zajmuje się specjalistycznym aspekcie biznesowym zamówień i zarządzania łańcuchem dostaw. Program ten stopień jest integracja wszystkich aspektów z powrotem pracy końcowych i produkcji aspektów biznesu.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Kształcenie na odległość Zarządzanie łańcuchem dostaw Europie - Weź Zarządzanie łańcuchem dostaw Europie. Wszystkie Kształcenie na odległość Zarządzanie łańcuchem dostaw program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z Zarządzanie łańcuchem dostaw, Europie, Kształcenie na odległość

Instituto Europeo de Posgrado - España

Ten program MBA umożliwia uzyskanie integrującej wizji zarządzania przedsiębiorstwami, z badaniem różnych obszarów (finanse, zasoby ludzkie, projekty i przedsiębiorczość) ... [+]

Ten program MBA umożliwia uzyskanie integrującej wizji zarządzania przedsiębiorstwami, z badaniem różnych obszarów (finanse, zasoby ludzkie, projekty i przedsiębiorczość), w połączeniu z pogłębieniem podstawowych aspektów zarządzania zarządzaniem łańcuchem dostaw.

Double Degree Summa University

Dzięki umowie między European Graduate Institute a Summa University możesz studiować swój dyplom, uzyskując w tym programie American Dual Degree . Uznanie i zasługi obu instytucji oferują prestiżową formację na poziomie międzynarodowym .

Dlaczego warto wybrać ten MBA?

Szkolimy przyszłych liderów transformacji, którzy wprowadzą zmiany w organizacjach, zgodnie z globalnymi trendami makro:... [-]

Hiszpania Hiszpania online
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
Zaoczne
1500 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Barcelona Executive Business School (BEBS)

Poprzez MBA w International eSupply Chain Management (IMSCM) zdobędziesz doskonały poziom wiedzy na temat obszarów zarządzania łańcuchem dostaw (SCM): zakupów, produkcji, ... [+]

Czy chcesz doprowadzić swoją karierę do roli lidera w dziedzinie operacji i łańcucha dostaw? Podejmując MBA w Międzynarodowym Zarządzaniu Łańcuchem eSupply (IMSCM), zyskasz strategiczną i zintegrowaną wizję w różnych obszarach, które składają się na zarządzanie firmą.

Dzięki temu programowi uczniowie mogą rozwijać niezbędne umiejętności i kompetencje przywódcze, aby stawić czoła wyzwaniom w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, korzystania z technologii i kapitału ludzkiego.

Program nauczania

Strategiczna i globalna wizja zarządzania łańcuchem dostaw (SCM)

SCM Innowacje i optymalizacja... [-]

Hiszpania Barcelona
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
10 - 12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Ten program MBA umożliwia uzyskanie integrującej wizji zarządzania przedsiębiorstwem, z badaniem różnych obszarów (finanse, zasoby ludzkie, projekty i przedsiębiorczość), ... [+]

.

Ten program MBA umożliwia uzyskanie integrującej wizji zarządzania przedsiębiorstwem, z badaniem różnych obszarów (finanse, zasoby ludzkie, projekty i przedsiębiorczość), w połączeniu z pogłębieniem podstawowych aspektów zarządzania SupplyChain Management.

Double Degree - Universidad Europea de Monterrey

Dzięki porozumieniu Europejskiego Instytutu Absolwentów z Europejskim Uniwersytetem w Monterrey, MBA oferowane jest z podwójnymi dyplomami zarówno w prestiżowych instytucjach w Hiszpanii, jak i na arenie międzynarodowej.

Dlaczego warto wybrać ten MBA?

Szkolimy przyszłych liderów transformacji, którzy wprowadzą zmiany w organizacjach, zgodnie z globalnymi trendami makro:... [-]

Hiszpania Madryt Hiszpania online
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
Zaoczne
14 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku