MBASTUDIES

Kształcenie na odległość Zarządzanie łańcuchem dostaw Afryka - Zarządzanie łańcuchem dostaw programów Zarządzanie łańcuchem dostaw w Afryka

MBA jest daleko i najbardziej udanych stopień 20. wieku. Obejrzyj amerykańskich statystyk. Pierwszego stopnia nie dano, aż 1900. Pod koniec 20 wieku, że miał 27% udziału w rynku wszystkich absolwentów stopni rozdawane.

MBA w łańcuchu dostaw to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą budować swoją karierę w zarządzaniu przedsiębiorstwem, koncentrując się na łańcuchu dostaw. Program ten obejmuje takie tematy jak zarządzanie rekord, magazyny i wysyłki różnych środków w zależności od klientów 'potrzeb. Studenci do zrozumienia projektu i zarządzania rozwoju, jakości i przepływu informacji potrzebnych do zapewnienia potrzeb klientów.

Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają znacznie lepszą pomoc w swoim doświadczeniem nauczania na odległość. Kilka uniwersytet online przyciąga nauczycieli i uczniów w znacznej odległości od całego świata. To znacznie zwiększa różnorodność w odległości klasie nauki i produkuje ambitne rozmowy wśród tych, z niezwykle zróżnicowanych społeczności, regionów i kultur odległych.

Czy jakikolwiek inny region może dopasować różnorodne i wymiar Afryce? Z imitable historia, krajobrazowych i kulturowych składek, prawie żadnych regiony oferują naukę za granicą napotykają, że jest trudniejsze i bardziej satysfakcjonujące z punktu widzenia nauki.

Kształcenie na odległość Zarządzanie łańcuchem dostaw Afryka - Weź Zarządzanie łańcuchem dostaw Afryka. Wszystkie Kształcenie na odległość Zarządzanie łańcuchem dostaw program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Zarządzanie łańcuchem dostaw, Afryka, Kształcenie na odległość Filter

MBA w łańcuchu dostaw, wysyłka

Westford University College
MBA 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Stacjonarne Online

Ten kurs jest skonstruowany w taki sposób, że uczący się otrzyma podwójną certyfikację, podyplomowy Advanced Diploma in Supply Chain

Czytaj więcej

MBA w zakresie zarządzania zamówień i dostaw

Institute of Accountancy Arusha
MBA 01 February 2020 W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Język angielski Stacjonarne

Kurs skierowany jest do absolwentów i doświadczonych menedżerów średniego szczebla, którzy chcą zrozumieć rolę zamówień i dostaw w w zarządzaniu strategicznym. Po pomyślnym uk ...

Czytaj więcej