MBASTUDIES

Studia niestacjonarne Lotnictwo Uxbridge - programów Lotnictwo Uxbridge Lotnictwo , Uxbridge

MBA oznacza Magister Zarządzania i składa się z programu nauczania, który stanowi podstawę w podstawowych pojęć działalności gospodarczej, w tym zarządzanie, ekonomia, finanse, sprzedaż, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

MBA in Aviation Management nie tylko zapewni szeroką wiedza na temat finansów, zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu i strategicznego Managment, ale to wszystko będzie w kontekście operacji lotniczych i lotniska, a koncentrując się na bieżących problemach globalnych. Jeśli jesteś pilot, inżynier lub inny profesjonalny już pracują w branży lotniczej jest to idealny wybór dla Ciebie.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Uxbridge to duże miasto, liczące 26.000 w Greater London. Jest domu do głównego kampusu Uxbridge College, Brunel University i kampusu opieki Buckinghamshire New University 's.

Studia niestacjonarne Lotnictwo Uxbridge - Weź Lotnictwo Uxbridge. Wszystkie Lotnictwo program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Lotnictwo, Uxbridge Filter

Master of Business Administration

MBA
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
English (UK)
Ośrodek kształcenia

Brunel Business School , z siedzibą w Uxbridge w Londynie, ma ponad 50 lat doskonałości akademickiej i ma podwójną akredytację AACSB i AMBA. Brunel MBA ma intensywny roczny pr ...

Czytaj więcej