$close

Filtry

Zobacz wyniki

Przywództwo Girlanda - programów Przywództwo Girlanda Przywództwo, Girlanda

Mistrz administracji biznesowej, znany jako MBA, to absolwent stopień przyznawany tym, którzy zakończyć program koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Finanse, księgowość, zasoby ludzkie i inne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej koncentruje się na. Studenci, którzy chcą dowiedzieć się, jak skutecznie zarządzać ludźmi mogą chcieć realizować… Czytaj więcej

Mistrz administracji biznesowej, znany jako MBA, to absolwent stopień przyznawany tym, którzy zakończyć program koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Finanse, księgowość, zasoby ludzkie i inne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej koncentruje się na.

Studenci, którzy chcą dowiedzieć się, jak skutecznie zarządzać ludźmi mogą chcieć realizować Przywództwo MBA. Stopień tego pana koncentruje się na umiejętności zarządzania, takich jak komunikacja, wpływ, odpowiedzialności, strategie działania, podejmowania decyzji oraz budowania pracy zespołowej.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Garland, Texas jest domem miasto ponad 200.000 mieszkańców rankingu wśród najlepszych stu miastach zaludnionych w USA Miasto posiada znaczną liczbę bibliotek obsługujących dużą kolegium publicznego i prywatnego University odkryli tu między innymi instytucjami. Różne programy w działalności gospodarczej i zarządzania oferowane są między innymi.

Przywództwo Girlanda - Weź MBA Girlanda. Wszystkie programu MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Amberton University
Girlanda, Stany Zjednoczone

Master of Business Administration (MBA) w Strategic Leadership jest oferowany zarówno w klasie wykładów i trybów nauczania na odległość.

Master of Business Administration (MBA) w Strategic Leadership jest oferowany zarówno w klasie wykładów i trybów nauczania na odległość. -
MBA
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia