Wszystkie programów MBA Jamajka

Programów MBA Jamajka

MBA

Zarabianie Master of Business Administration (MBA) jest realizowane poprzez spełnienie wymagań programu studiów podyplomowych w szkole biznesu. Wiele szkół oferuje w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, lub Opcje internetowe, aby zarobić swój stopień w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Jamajka to wyspiarskie państwo położone na Morzu Karaibskim, obejmujący trzecią co do wielkości wyspa Wielkich Antyli.

MBA Jamajka - Weź MBA Jamajka. Wszystkie MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Ucc Mba

University of the Commonwealth Caribbean
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 20 miesięcy January 2018 Jamajka Kingston

Master of Business Administration (MBA) jest zintegrowanym i dynamicznym programem zarządzania. Każdy uczestnik bierze podstawowe kursy w krytycznych obszarach funkcjonalnych, jak wskazano poniżej: [+]

Przegląd

Master of Business Administration (MBA) jest zintegrowanym i dynamicznym programem zarządzania. Każdy uczestnik bierze podstawowe kursy w krytycznych obszarach funkcjonalnych, jak wskazano poniżej:

MGOL6001: przywództwo, zarządzanie i dynamika relacji w organizacjach MGIT6002: Systemy informacyjne w organizacjach MGQT6003: modelowanie, analiza podejmowania decyzji w organizacjach ECON6001: Ekonomia Biznesu MGHR6004: Zarządzanie ludźmi dla konkurencyjnej przewagi FINM6001: Rachunkowość finansowa i zarządzanie MGMK6006: Zarządzanie marketingowe i strategia ETH600: etyka biznesu BUSI 6001: Globalny kontekst dla organizacji MGSM 6007: Strategia i Organizacja Transformacji i Wzrostu ... [-]