Wszystkie programów MBA Jamajka

Programów MBA Jamajka

MBA

Zarabianie Master of Business Administration (MBA) jest realizowane poprzez spełnienie wymagań programu studiów podyplomowych w szkole biznesu. Wiele szkół oferuje w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, lub Opcje internetowe, aby zarobić swój stopień w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Jamajka to wyspiarskie państwo położone na Morzu Karaibskim, obejmujący trzecią co do wielkości wyspa Wielkich Antyli.

MBA Jamajka - Weź MBA Jamajka. Wszystkie MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

MBA

The University of the West Indies - Mona School of Business & Management
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 16 - 24 miesięcy August 2017 Jamajka Kingston

Nasz program MBA - międzynarodowo akredytowany przez Stowarzyszenie MBA - wyposaży Cię w kluczowe umiejętności związane z rozwiązywaniem potrzeb, które będą doskonały w globalnym otoczeniu biznesowym. [+]

MBA w Jamajka - MBA programy Jamajka. Niezależnie od tego, czy zmieniajesz karierę czy zmierzasz w bieżącej karierze, sukces leży w Twoim zasięgu i możemy Ci pomóc. Nasz MBA - międzynarodowa akredytacja przez Stowarzyszenie MBA - wyposaży Cię w kluczowe umiejętności związane z rozwiązywaniem problemów, potrzebne do wyeksponowania w światowym otoczeniu biznesowym. MBA kieruje do profesjonalistów zajmujących się zarządzaniem, którzy aspirują do wyższych stanowisk kierowniczych i / lub przedsiębiorczości. Program zapewnia solidną podstawę zarządzania, na której studenci budują wyspecjalizowane umiejętności i wiedzę funkcjonalną. Program ma na celu zapewnienie stopniowej ekspozycji na podstawowe kursy i koncentracje w: marketingu, zarządzaniu zasobami ludzkimi, międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem, systemów informacyjnych zarządzania, bankowości i finansów oraz zarządzania sportem. Studenci mogą również wybierać stężenie General Management, które zapewnia narażenie na kombinację obszarów funkcjonalnych. Wymagania kwalifikacyjne Kandydat musi: Uzyskają pierwszy stopień na poziomie wyróżniającym lub równoważnym kwalifikacjach akceptowanym przez Radę Absolwentów, Uniwersytet Indii Zachodnich, Mona. Mają minimum trzy (3) lat doświadczenia w pracy. CZAS TRWANIA Wybierz własną ścieżkę i ukończyć MBA w ciągu 16 miesięcy lub 24 miesięcy. Struktura 11 podstawowych kursów 4 Zajęcia pozapłacone 4 zajęcia fakultatywne 1 Projekt terenowy 48 kredytów Kursy podstawowe Biznes w globalnym środowisku Business Analytics BUSINESS & STRATEGIA POLITYKI Ekonomia dla menedżerów Rachunkowość finansowa i zarządcza Zarządzanie Finansami Marketing dla menedżerów Nowe przedsięwzięcia i przedsiębiorczość Operations Management Metody Ilościowe i techniki statystyczne Przywództwo Transformacyjne i Zarządzanie [-]