MBA

School of Management na Uniwersytecie ITM ofert Masters of Business Administration programu (MBA) dla absolwentów z każdej dyscypliny. Program łączy w sobie dwa lata regularnego kursu-pracy, stażu i dużego projektu finału lat ułatwienia nauki koncepcji i praktyk zarządzania. Master of Business Administration (na pół etatu) lub Executive MBA jest również począwszy od lipca 2013 r., która będzie zaspokoić potrzeby poprawiania kariery menedżerów pracujących. Program Executive MBA będą miały kursy podstawowe wspólne z regularnym MBA i różne przedmioty do wyboru w oparciu o oczekiwania menedżerów uczestniczących w programie. Oprócz wiedzy w obszarze obiektu, każdy student przechodzi liczne kursy nie-kredytowej o wartości dodanej, których celem jest wzmocnienie osobowości i rozwoju umiejętności miękkich. Celem programu ITM MBA jest od wymiarów funkcjonalnych w dziedzinie głównych branż działających w Gurgaon. Wykładowców w szkole są wysoko wykwalifikowani w swojej dziedzinie i głęboko zaangażowana w tworzenie całego instytutu doskonałości akademickiej. Programy są dodatkowo wzbogacone poprzez specjalne sesje z wybitnych prelegentów z branży i adiunkt wydziału od współpracujących uniwersytetów i instytucji zawodowych.

Full Time MBA

MBA w Wyższej Szkole Zarządzania ITM jest programem dwa lata, podzielić na cztery semestry (dwa semestry w każdym roku). W celu uzyskania MBA, trzeba pomyślnie zakończona 81 programów kredytowych.

wykonawczy program mba

Master of Business Administration (na pół etatu) lub Executive MBA jest od lipca 2013 roku, że będzie zaspokoić potrzeby poprawiania kariery menedżerów pracujących. Program będzie otwarty dla menedżerów pracujących z minimum 2-letnim doświadczeniem, posiadający studiów w każdej dyscyplinie z minimum 50% znaków, najlepiej z matematyki jako przedmiotu. Wstęp będzie opierać się na wspólnej testu wstępnego przeprowadzonego przez School of Management, ITM University, a następnie grupa dyskusyjna i przesłuchania. Okres studiów na Executive MBA będzie 3 lata, rozmieszczonych na 6 semestrów. Zajęcia odbywać się będą w godzinach wieczornych w dni powszednie oraz w soboty, tak aby menedżerowie mogą uczęszczać na zajęcia, bez zakłócania ich harmonogram prac. Oprócz regularnego wydziału Szkoły Zarządzania, wybitnego i doświadczonych wykładowców z ośrodków akademickich i przemysłu będzie wydział gość programu. Nacisk programu Executive MBA jest zastosowanie wiedzy do praktycznych problemów korporacyjnych, a więc wiele tematów do wyboru dodawane są do listy przedmiotów podstawowych, w tym z zajęć oferowanych przez innych szkół, tj. Szkoły Inżynierii i Technologii oraz Szkoły Prawa. Do wyboru będzie okresowo mając na profile i interesy menedżerów biorących wstęp do programu.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lipiec 2019
Duration
2 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lipiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa