MBA Hong Kong by zapewnić studentom wysokiej jakości kształcenia z dostępem do szerokiej międzynarodowej sieci w mieście ekscytujący i dynamiczny. Hong Kong jest ważna dla światowego systemu gospodarczego, co MBA Hong Kong bardzo atrakcyjna dla studentów z całego świata. Jest to międzynarodowe centrum finansowe, które jest gospodarzem wielu międzynarodowych korporacji, jak równie… Czytaj więcej

MBA Hong Kong by zapewnić studentom wysokiej jakości kształcenia z dostępem do szerokiej międzynarodowej sieci w mieście ekscytujący i dynamiczny. Hong Kong jest ważna dla światowego systemu gospodarczego, co MBA Hong Kong bardzo atrakcyjna dla studentów z całego świata. Jest to międzynarodowe centrum finansowe, które jest gospodarzem wielu międzynarodowych korporacji, jak również jako centrum handlu pomiędzy Chinami i na świecie.

Studenci MBA Hong Kong programy otrzymają najwyższej klasy wykształcenia wielu międzynarodowych firm i instytucji, co pozwala studentom uzyskać praktyczne doświadczenie w stosowaniu teorii do praktyki. Studenci zarabiają MBA Hong Kong będą uczestniczyć w zajęciach, które stanowi solidną podstawę działalności gospodarczej, jak również pozwalając im specjalizować się w takich dziedzinach jak finanse, marketing, zarządzanie, technologii informatycznych lub księgowych.

Jeśli szukasz międzynarodowego miasta do kontynuowania nauki, należy rozważyć MBA Hong Kongu. Przewiń niżej wymienionych programów i znaleźć taki, który pasuje do Twoich potrzeb!

Pokaż mniej
Oxademy Business School
Oxford , United Kingdom + 6 Więcej

Master of Business Administration jest uznanym na całym świecie podyplomowych dla ambitnych, zmotywowanych absolwentów.

Master of Business Administration jest uznanym na całym świecie podyplomowych dla ambitnych, zmotywowanych absolwentów. -
MBA
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Język angielski
Stacjonarne
Online