MBASTUDIES.PL

Zaoczne MBA Hiszpania - programów MBA Hiszpania MBA

Studenci często zastanawiam się, czy ich decyzja, aby wyjść z korporacji świata i wyruszyć na drogie MBA był mądry. Do niedawna, najtrudniejsza część MBA zostało zaakceptowane przez najlepszych szkół biznesu. Mając MBA był odpowiednikiem między dwa i pół a cztery lata extra doświadczenie ocenił. To właśnie w takich czasach, że zdajesz sobie sprawę z rzeczywistej wartości MBA.

Osoby, które już uzyskały tytuł licencjata i chcą jeszcze bardziej zwiększyć swoją wiedzę i przeszkolenie może wybrać, aby zarobić Master of Business Administration, lub MBA. MBA jest dwuletni program, który może pomóc w przygotowaniu absolwentów do kariery w przywództwa i zarządzania w świecie biznesu.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Zaoczne MBA Hiszpania - Weź Zaoczne MBA Hiszpania. Wszystkie Zaoczne MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Międzynarodowy MBA

ENEB
Online Zaoczne 18 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona

Celem International MBA jest zapewnienie kierownictwu i menedżerom zintegrowanej, przekrojowej i globalnej wizji ogólnego zarządzania. Jest przeznaczony dla osób i specjalistów, którzy chcą poprawić i poszerzyć swoją wiedzę w zakresie zarządzania i administrowania przedsiębiorstwami, pracować z głównymi narzędziami zarządzania i wzmacniać swoje umiejętności i kompetencje w organizacji.

MBA · Master in Management - Online

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Otwarta rekrutacja Hiszpania Spain Online + 1 więcej

Ten oficjalny MBA stopień uniwersytecki jest wzbogacenie propozycji edukacyjnej tej dziedzinie wiedzy w Murcji, na prawdziwej adaptacji do świata biznesu, zaspokajanie potrzeb społeczeństwa opartego na wiedzy i uzupełnienie możliwości i umiejętności zdobyte w nauki klasie.

MBA w internacjonalizacji przedsiębiorstw (online)

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid + 1 więcej

Po ukończeniu kursu, wiesz firmie zarządzać różni się dostać solidne zrozumienie zasad i technik zarządzania przedsiębiorstwem w kontekstach międzynarodowych kontekstów geograficznych, językowych, prawne i kulturowe. To będzie w stanie zaprojektować, wdrożyć i zarządzać działalnością firmy na nowych rynkach

Stopień magistra w dziedzinie zarządzania biznesem (MBA)

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid
Online Zaoczne 12 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Aby pomóc poprawić umiejętności specjalistów Business Administration ten tytuł Master Degree która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony rynku profesjonalnego rozwija: potrzeba uzyskać wysoki stopień specjalizacji w dziedzinie zarządzania i organizacje zarządzające w zglobalizowanym i bardzo niepewnych warunkach XXI wieku.

Master in Business Administration (MBA)

European School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Wielka Brytania London Włochy Rome Milan Florence Hiszpania Madrid + 7 więcej

ESE MBA wyróżnia się podejściem do edukacji biznesowej i przywództwa poprzez połączenie najnowszej teorii zarządzania biznesem z najlepszymi praktykami biznesowymi, ze szczególnym naciskiem na pomoc uczniom w osiągnięciu ich marzeń i aspiracji. Kluczowymi obszarami specjalizacji programu MBA są: marketing, finanse międzynarodowe, przedsiębiorczość, handel międzynarodowy.

MBA w inicjatywie społecznej i gospodarczej

ISEAD Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá Stany Zjednoczone Miami + 4 więcej

Rozwijanie wiedzy i umiejętności do rozwiązania złożonych i zmieniających się wyzwań zrównoważonego rozwoju i solidarności, zwiększenie zrównoważonej przedsiębiorczości na obszarach o niekorzystnych warunkach, z zastosowaniem technologii zarządzania służyć generowanie bogactwa i zatrudnienia.

MBA w handlu międzynarodowym

ISEAD Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá Stany Zjednoczone Miami + 4 więcej

Opracowanie rozwiązań do obsługi procesów biznesowych logistyki i umiejętności strategicznych, że firma działa w kontekście globalnym i umiejętności interpersonalne wywierają transformacyjny i głęboko humanistyczny przywództwo jasne kontury należące pod względem funkcjonariusza publicznego.

MBA w finansach

ISEAD Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá Stany Zjednoczone Miami + 4 więcej

Rozwija kompetencje w zarządzaniu zarządzanie pracą firmy z wspólnych sprawozdań finansowych, sytuacji finansowej uniemożliwiających od aktualnej sytuacji operacyjnej i inwestycji.

MBA w zakresie zarządzania

ISEAD Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá Stany Zjednoczone Miami + 4 więcej

Program jest zawartość jednostki i sposób, w którym studenci, pobudzony przez nauczycieli, rozwijanie ich zdolności do rozpoznawania i rozstrzygania, co jest ważne w każdej sytuacji biznesowej, nauki priorytet wysiłku zarządzania i iść do celu umożliwienia nadarzającą się okazję.

MBA Master

Campus Universitario Europeo
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Marbella A Coruña Madrid + 3 więcej

Z Mistrzem CUE MBA w Business Administration i Zarządzania, będziemy nadać naszym studentom kompleksowy i zintegrowany widok wszystkich obszarach funkcjonalnych przedsiębiorstwa i i pomoże rozwijać umiejętności menedżerskie niezbędne do zarządzania i kierunku

Magister Zarządzania i Business Administration (MBA)

Campus Stellae Instituto Europeo
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 - 12 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Santiago de Compostela + 1 więcej

Mistrz ma minimalny okres sześciu miesięcy i maksymalnie jeden rok. Istnieje możliwość przedłużenia kolejny rok, z opłatą ...

MBA

Instituto Universitario de Posgrado (IUP)
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

MBA zapewnia solidne podstawy, aby stać się menedżer XXI wieku - programy MBA są skutecznym sposobem na uzyskanie globalnego zrozumienia zarządzania ...

Global MBA Online

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Online Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid Chiny Beijing Wielka Brytania London + 4 więcej

The Global MBA is a specially designed programme flexible enough to be studied online from anywhere in the world in conjunction with a full work schedule and family life.

Międzynarodowy Master in Business Administration (IMBA)

UNIR
Online Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Logroño

W UNIR International Master in Business Administration (IMBA), zostaniesz przeszkolony jako lider biznesu zdolny do pracy w obecnych globalnych środowiskach. Realizując Master, rozwiniesz swoje umiejętności menedżerskie do analizy problemów biznesowych, proponowania rozwiązań i skutecznego wdrażania trzech rozwiązań.

MBA w hotelarstwie i turystyce (odległość)

OSTELEA | Distancia
Online Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Hiszpania Spain Online

MBA w Hospitality