MBASTUDIES.PL

Zaoczne MBA Hiszpania - programów MBA Hiszpania MBA

Studenci często zastanawiam się, czy ich decyzja, aby wyjść z korporacji świata i wyruszyć na drogie MBA był mądry. Do niedawna, najtrudniejsza część MBA zostało zaakceptowane przez najlepszych szkół biznesu. Mając MBA był odpowiednikiem między dwa i pół a cztery lata extra doświadczenie ocenił. To właśnie w takich czasach, że zdajesz sobie sprawę z rzeczywistej wartości MBA.

Osoby, które już uzyskały tytuł licencjata i chcą jeszcze bardziej zwiększyć swoją wiedzę i przeszkolenie może wybrać, aby zarobić Master of Business Administration, lub MBA. MBA jest dwuletni program, który może pomóc w przygotowaniu absolwentów do kariery w przywództwa i zarządzania w świecie biznesu.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Zaoczne MBA Hiszpania - Weź Zaoczne MBA Hiszpania. Wszystkie Zaoczne MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Międzynarodowy MBA

ENEB
Online Zaoczne 18 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona

Celem International MBA jest zapewnienie kierownictwu i menedżerom zintegrowanej, przekrojowej i globalnej wizji ogólnego zarządzania. Jest przeznaczony dla osób i specjalistów, którzy chcą poprawić i poszerzyć swoją wiedzę w zakresie zarządzania i administrowania przedsiębiorstwami, pracować z głównymi narzędziami zarządzania i wzmacniać swoje umiejętności i kompetencje w organizacji.

Opanuj zaawansowane zarządzanie zakupami

UADIN Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 650 godziny Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Spain Online + 1 więcej

Szkolenie w zakresie zakupów jest jednym z najważniejszych narzędzi zapewniających rozwój kariery zawodowej i wyznaczających przyszłe perspektywy. Zarówno dla aktywnych profesjonalistów, jak i dla tych, którzy widzą tę działalność jako opcję przyszłości, programy Oficjalnego Certyfikatora Zakupów oferują niezwykłe przygotowanie do skutecznego stawienia czoła jednej z najważniejszych funkcji każdej struktury biznesowej.

MBA · Master in Management - Online

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Otwarta rekrutacja Hiszpania Spain Online + 1 więcej

Ten oficjalny MBA stopień uniwersytecki jest wzbogacenie propozycji edukacyjnej tej dziedzinie wiedzy w Murcji, na prawdziwej adaptacji do świata biznesu, zaspokajanie potrzeb społeczeństwa opartego na wiedzy i uzupełnienie możliwości i umiejętności zdobyte w nauki klasie.

MBA w internacjonalizacji przedsiębiorstw (online)

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid + 1 więcej

Po ukończeniu kursu, wiesz firmie zarządzać różni się dostać solidne zrozumienie zasad i technik zarządzania przedsiębiorstwem w kontekstach międzynarodowych kontekstów geograficznych, językowych, prawne i kulturowe. To będzie w stanie zaprojektować, wdrożyć i zarządzać działalnością firmy na nowych rynkach

MBA w inicjatywie społecznej i gospodarczej

ISEAD Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá Stany Zjednoczone Miami + 4 więcej

Rozwijanie wiedzy i umiejętności do rozwiązania złożonych i zmieniających się wyzwań zrównoważonego rozwoju i solidarności, zwiększenie zrównoważonej przedsiębiorczości na obszarach o niekorzystnych warunkach, z zastosowaniem technologii zarządzania służyć generowanie bogactwa i zatrudnienia.

MBA w handlu międzynarodowym

ISEAD Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá Stany Zjednoczone Miami + 4 więcej

Opracowanie rozwiązań do obsługi procesów biznesowych logistyki i umiejętności strategicznych, że firma działa w kontekście globalnym i umiejętności interpersonalne wywierają transformacyjny i głęboko humanistyczny przywództwo jasne kontury należące pod względem funkcjonariusza publicznego.

MBA w finansach

ISEAD Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá Stany Zjednoczone Miami + 4 więcej

Rozwija kompetencje w zarządzaniu zarządzanie pracą firmy z wspólnych sprawozdań finansowych, sytuacji finansowej uniemożliwiających od aktualnej sytuacji operacyjnej i inwestycji.

MBA w zakresie zarządzania

ISEAD Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá Stany Zjednoczone Miami + 4 więcej

Program jest zawartość jednostki i sposób, w którym studenci, pobudzony przez nauczycieli, rozwijanie ich zdolności do rozpoznawania i rozstrzygania, co jest ważne w każdej sytuacji biznesowej, nauki priorytet wysiłku zarządzania i iść do celu umożliwienia nadarzającą się okazję.

MBA Master

Campus Universitario Europeo
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Marbella A Coruña Madrid + 3 więcej

Z Mistrzem CUE MBA w Business Administration i Zarządzania, będziemy nadać naszym studentom kompleksowy i zintegrowany widok wszystkich obszarach funkcjonalnych przedsiębiorstwa i i pomoże rozwijać umiejętności menedżerskie niezbędne do zarządzania i kierunku

Magister Zarządzania i Business Administration (MBA)

Campus Stellae Instituto Europeo
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 - 12 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Santiago de Compostela + 1 więcej

Mistrz ma minimalny okres sześciu miesięcy i maksymalnie jeden rok. Istnieje możliwość przedłużenia kolejny rok, z opłatą ...

MBA

Instituto Universitario de Posgrado (IUP)
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

MBA zapewnia solidne podstawy, aby stać się menedżer XXI wieku - programy MBA są skutecznym sposobem na uzyskanie globalnego zrozumienia zarządzania ...

Global MBA Online

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Online Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid Chiny Beijing Wielka Brytania London + 4 więcej

The Global MBA is a specially designed programme flexible enough to be studied online from anywhere in the world in conjunction with a full work schedule and family life.

MBA w hotelarstwie i turystyce (odległość)

OSTELEA | Distancia
Online Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Hiszpania Spain Online

MBA w Hospitality

Międzynarodowy Master in Business Administration (IMBA)

UNIR
Online Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Logroño

W UNIR International Master in Business Administration (IMBA), zostaniesz przeszkolony jako lider biznesu zdolny do pracy w obecnych globalnych środowiskach. Realizując Master, rozwiniesz swoje umiejętności menedżerskie do analizy problemów biznesowych, proponowania rozwiązań i skutecznego wdrażania trzech rozwiązań.

Specjalizacja MBA w marketingu farmaceutycznym

IMF Business School
Online Zaoczne 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Ten MBA ze specjalnością Marketing Farmaceutyczny oferuje możliwość trenowania i rozwijania umiejętności z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu, brandingu i komunikacji cyfrowej w celu zastosowania planów strategicznych do produktów, usług lub firm o najlepszej strategii dostosowane do wszystkich obowiązujących przepisów.