MBASTUDIES

Globalny marketing w Francja. Poszukaj programów Globalny marketing w Francja.

MBA jest daleko i najbardziej udanych stopień 20. wieku. Obejrzyj amerykańskich statystyk. Pierwszego stopnia nie dano, aż 1900. Pod koniec 20 wieku, że miał 27% udziału w rynku wszystkich absolwentów stopni rozdawane.

Studenci studiujący pole globalnego marketingu mogą dowiedzieć się o marketing na poziomie międzynarodowym. Mogą zbadać cały proces, począwszy od planowania i produkcji w celu promowania produktów na rynku światowym.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Globalny marketing w Francja. Wszystkie informacje program Globalny marketing, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Francja tutaj!

1 Wyniki z Globalny marketing, Francja Filter

International MBA

MBA
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

The International MBA is a one-year program held in Paris. The education is based on a broad array of disciplines, which will allow you to acquire a comprehensive range of man ...

Czytaj więcej