Filter
MBA
Francja Courbevoie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne MBA Courbevoie - programów MBA Courbevoie MBA , Courbevoie

Kapitan Business Administration (MBA) jest profesjonalnym stopień udzielił tym, którzy studiować zarządzanie biznesem w szkole biznesu. Różne formy analizy i strategii są objęte tym operacji, marketingu, finansów i rachunkowości.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Courbevoie miasto ma bliskość miasta w Paryżu, Francja. To jest obszar metropolitalny z ponad 800.000 osób. Jest domem dla wielu kolegiach i University Mairie.

Zaoczne MBA Courbevoie - Weź MBA Courbevoie. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

SMS - Sports Management School

Drugi rok MBA w marketingu sportowym jest dla przyszłych ekspertów w świecie marketingu. Po pierwszym roku MBA w zarządzaniu sportem, który jest wspólny rdzeń, koncentruj ... [+]

Drugi rok MBA w marketingu sportowym jest dla przyszłych ekspertów w świecie marketingu. Po pierwszym roku MBA w zarządzaniu sportem, który jest wspólny rdzeń, koncentruje się na doświadczeniu biznesu sportowego, MBA 2 w marketingu sportowym ma na celu integrację zawodową. Zapewnia umiejętności niezbędne do ćwiczenia we wszechświecie tej opcji i uzyskania zrozumienia i zagadnień marketingu sportowego. Następny rok szkolny będzie w październiku.

Drugi rok MBA w marketingu sportowym ma wiele zalet:Kursy podstawowe dotyczące wszystkich kluczowych punktów marketinguSpecjalne kursy, które mają być na czele marketinguBudowa profesjonalnego projektuProfesjonalna pamięć wspierająca budowę profesjonalnego projektuOtwarcie na świat marketinguDzięki temu programowi będziesz mógł nabyć następujące umiejętności:Zostań profesjonalnym ekspertem w sektorze marketingu jako całościOgólna ogólna wiedza o świecie marketinguOpanowanie narzędzi i strategiiOpanowanie strategicznych i operacyjnych technik komunikacji dzięki opanowaniu narzędzi DTPSilne umiejętności biznesoweUmiejętności zarządzania (finansowe, księgowe, budżetowe) oraz opanowanie narzędzi biurowychMożliwość zarządzania projektem lub grupą (zarządzanie projektami i zarządzanie zasobami ludzkimi)Zdolność do zorganizowania i zaplanowania projektu marketingowegoRozpocznij działalnośćMiej profesjonalną znajomość języka angielskiegoZwiększona samoświadomość i profil zawodowyRealizacja jego zawodowego i osobistego projektuMożliwości programu:Marketing Manager, Product Manager, Network ManagerMenedżer sklepuFederacje i kluby sportoweReklamodawcy i działy marketingu w firmachFirmy organizujące imprezy sportoweDyrektor techniczny, kierownik ds. Logistyki, kierownik projektu, kierownik, kierownik ds. Komunikacji, koordynator ds. Mediów, hotelarstwo, sponsoring, zarządzanie obszarami VIPAgencje doradztwa marketingowego i komunikacyjnego za pośrednictwem sportuSpołeczności lokalne i terytorialneSektor fitness, dobrego samopoczucia i sportuMBA drugiego roku w marketingu sportowymWiedza średniaGracze na rynku marketingowym i ich specyfikiStrategia e-biznesuMarketing sportowyŚrodki aktywacji... [-]
Francja Courbevoie
Październik 2019
Francuski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
SMS - Sports Management School

Drugi rok MBA w imprezach sportowych jest przeznaczony dla przyszłych ekspertów w świecie wydarzeń. Po pierwszym roku MBA w zarządzaniu sportem, który jest podstawą progr ... [+]

Drugi rok MBA w imprezach sportowych jest przeznaczony dla przyszłych ekspertów w świecie wydarzeń. Po pierwszym roku MBA w zarządzaniu sportem, który jest podstawą programową opartą na doświadczeniu biznesu sportowego, drugi rok MBA w imprezach sportowych ma na celu profesjonalną integrację. Zapewnia umiejętności niezbędne do ćwiczenia we wszechświecie tej opcji i uzyskania zrozumienia i realizacji wydarzenia.

Ten program ma wiele zalet:Kursy podstawowe dotyczące wszystkich głównych punktów wydarzeniaKonkretne kursy, które znajdą się w czołówce wydarzeniaBudowa profesjonalnego projektuProfesjonalna pamięć wspierająca budowę profesjonalnego projektuOtwarcie na świat wydarzeńDzięki temu programowi będziesz mógł nabyć następujące umiejętności:Zostań ekspertem w branży eventowej jako całościWyspecjalizowana ogólna kultura świata wydarzeńOpanowanie narzędzi i strategiiOpanowanie strategicznych i operacyjnych technik komunikacji dzięki opanowaniu narzędzi DTP.Silne umiejętności biznesoweUmiejętności zarządzania (finansowe, księgowe, budżetowe) oraz opanowanie narzędzi automatyzacji biura.Możliwość zarządzania projektem lub grupą (zarządzanie projektami i zarządzanie zasobami ludzkimi)Zdolność organizacyjna i planistyczna wydarzenia sportowegoMożliwość założenia firmyMasz opanowanie profesjonalnego języka angielskiegoZwiększona samoświadomość i profil zawodowyRealizacja jego zawodowego i osobistego projektuMożliwości programu:Menedżer wydarzeńFederacje i kluby sportoweKoordynator wydarzeń, kierownik witrynyGłosiciele i wydziały imprez firmowychMenedżer wydarzeń i hotelarstwoFirmy organizujące imprezy sportoweDyrektor techniczny, kierownik ds. Logistyki, kierownik projektu, kierownik, menedżer ds. Komunikacji, koordynator ds. Mediów, hotelarstwo, sponsoring, zarządzanie obszarami VIP ...Project ManagerSpołeczności lokalne i terytorialneDyrektor sportowy gminy, rady regionalne lub departamentalne, kierownik projektu sportowego, koordynator wydarzeń ...Sektor fitness, dobrego samopoczucia i sportuMBA II rok w wydarzeniach sportowychWiedza średniaOd strategii do produkcji wydarzeniaPlanowanie i logistyka imprezyAdministracja i prawodawstwo imprezy... [-]
Francja Courbevoie
Październik 2019
Francuski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku