Filter
MBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programów Food and Beverage Studies. Szukać najlepszych programów Food and Beverage Studies!

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

Programów Food and Beverage Studies. Szukaj tutaj programów Food and Beverage Studies. Zaoszczędzić czas i skontaktować się z uniwersytetów tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

2 Results in Food and Beverage Studies

Agribusiness Academy

Ten program jest przeznaczony dla osób, które chcą budować swoje krytyczne zrozumienie żywności ... [+]

Interaktywne cyfrowe doświadczenie edukacyjne

Program jest dostarczany przez ekspertów w połączeniu sesji interaktywnych, treści do samodzielnej nauki i coachingu 1: 1.

Koncentracja każdego modułu koncentruje się na przypadkach biznesowych, dostosowując uczniów do potrzeb branży i doskonaląc ich zdolność do identyfikowania i rozwiązywania dylematów biznesowych. Podejście to jest podobne do stylu nauczania Harvardu, zaktualizowanego tak, aby skupiał się na szkoleniu online i pracy zespołowej.

Oprócz podstawy programowej uczniowie będą mieli pełny dostęp do biblioteki ponad 200 cyfrowych kursów Agribusiness Academy . Będą one dostępne do realizacji przez cały czas trwania programu.... [-]

Wielka Brytania Newcastle-under-Lyme Birmingham Stany Zjednoczone Boston  + 1 Więcej
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
3 - 6 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku
Audencia Business School

Dla przyszłych menedżerów, którzy pasjonują się żywnością i rolnictwem, program Master of Science w zakresie zarządzania żywnością i agrobiznesem (FAM) zapewnia najlepszą ... [+]

Podwójne stopnie wzrostu

Dla przyszłych menedżerów, którzy pasjonują się żywnością i rolnictwem, program Master of Science w zakresie zarządzania żywnością i agrobiznesem (FAM) zapewnia najlepszą akademicką i praktyczną wiedzę biznesową, aby lepiej zarządzać światowymi wyzwaniami w zakresie żywności w odpowiedzialny i innowacyjny sposób.

Wraz z rosnącym wpływem globalizacji i postępujących technologii, przemysł spożywczy, agrarny i rolny znajduje się w fazie ekspansji i ewolucji. Jako dwa z wiodących krajów na świecie w branży agrobiznesu, Francja i Brazylia mają szansę odegrać zasadniczą rolę w przyszłości przemysłu spożywczego.

W programie FAM nauczysz się doskonalić we wszystkich aspektach zarządzania żywnością i agrobiznesem, poznawać najnowsze trendy w dziedzinie projektowania, włączać myślenie i techniki projektowania do swojej pracy i dzielić się najlepszymi praktykami z całego świata. Otrzymasz także stopnie naukowe od dwóch najlepszych szkół we Francji i Brazylii:... [-]

Francja Nantes Brazylia São Paulo Chiny Shenzhen  + 2 Więcej
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
12 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku