$close

Filtry

Zobacz wyniki

Finanse w Nowa Zelandia. Poszukaj programów Finanse w Nowa Zelandia.

Biorąc pod uwagę moc MBA i drzwi to otwiera, sieć oferuje i umiejętności rozwiązywania problemów uczy, studenci firmy muszą być bardziej zaangażowani w ich edukacji i dokonać świadomego wysiłku, aby zrozumieć, co chcą się wydostać z ich stopień MBA. Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości… Czytaj więcej

Biorąc pod uwagę moc MBA i drzwi to otwiera, sieć oferuje i umiejętności rozwiązywania problemów uczy, studenci firmy muszą być bardziej zaangażowani w ich edukacji i dokonać świadomego wysiłku, aby zrozumieć, co chcą się wydostać z ich stopień MBA.

Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestycji emerytalnych lub handlowych, lub może zachować swoje wykształcenie ogólne z badania wszystkich dziedzinach finansów.

Nowa Zelandia jest krajem pięknym i różnorodne naturalne piękno. Kiwi to nie tylko jeden z symboli narodowych - pozostałe to srebrny liść paproci i koru - ale także nazwa Nowozelandczycy zwykle nazywają siebie. Zagraniczni studenci będą musieli płacić pełne czesne i własne koszty utrzymania podczas studiów w nowej instytucji Zelandii.

Finanse w Nowa Zelandia. Wszystkie informacje program Finanse, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Nowa Zelandia tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Nowej Zelandii
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Auckland Institute of Studies
Okland, Nowa Zelandia

Master of Business Administration (MBA) jest najbardziej uznawanym na świecie uznaniem biznesu na świecie.

Master of Business Administration (MBA) jest najbardziej uznawanym na świecie uznaniem biznesu na świecie. -
MBA
Studia dzienne
18 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia