close

Filtry

Zobacz wyniki

Finanse Pau - programów Finanse Pau Finanse, Pau

Biorąc pod uwagę moc MBA i drzwi to otwiera, sieć oferuje i umiejętności rozwiązywania problemów uczy, studenci firmy muszą być bardziej zaangażowani w ich edukacji i dokonać świadomego wysiłku, aby zrozumieć, co chcą się wydostać z ich stopień MBA. Osoby, które są zainteresowane w zakresie rachunkowości, bankowości, inwestycji i innych aspektów świata finansowego można wy… Czytaj więcej

Biorąc pod uwagę moc MBA i drzwi to otwiera, sieć oferuje i umiejętności rozwiązywania problemów uczy, studenci firmy muszą być bardziej zaangażowani w ich edukacji i dokonać świadomego wysiłku, aby zrozumieć, co chcą się wydostać z ich stopień MBA.

Osoby, które są zainteresowane w zakresie rachunkowości, bankowości, inwestycji i innych aspektów świata finansowego można wyciągnąć do zarabiania Master in Business Administration (MBA) ze specjalizacją w finansach. Ten stopień wymaga około dwóch lat nauki po zdobyciu licencjata i mogą przyczynić się do poprawy umiejętności i wiedzy.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Pau to miasto-gmina i stolica departamentu Pireneje Atlantyckie, Francja. Jest domem dla najbardziej piękny widok ziemi. Pau ma ponad 80.000 ludzi i jest domem dla Uniwersytetu w Pau.

Finanse Pau - Weź MBA Pau. Wszystkie programu MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu we Francji
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
ESC PAU Business School
Pau, Francja

MBA Finance jest niezbędny do kariery w zarządzaniu aktywami, rynkach finansowych i finansach przedsiębiorstw. Program obejmuje również staż i pracę dyplomową. Oferuje wyjątko ... +

MBA Finance jest niezbędny do kariery w zarządzaniu aktywami, rynkach finansowych i finansach przedsiębiorstw. Program obejmuje również staż i pracę dyplomową. Oferuje wyjątkowe i pełne wyzwań doświadczenie, zwiększając jednocześnie długoterminowe możliwości kariery i rozwój osobisty uczniów. -
MBA
Studia dzienne
12 miesiące
Język angielski
Sie 2021
05 Lip 2022
Ośrodek kształcenia