MBASTUDIES.PL

Zaoczne MBA Filipiny - programów MBA Filipiny MBA

MBA oznacza Magister Zarządzania i składa się z programu nauczania, który stanowi podstawę w podstawowych pojęć działalności gospodarczej, w tym zarządzanie, ekonomia, finanse, sprzedaż, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

Master of Business Administration (MBA) jest stopnia absolwent, który trwa około dwóch lat studiów otrzymać. Osoby, które zarabiają Zysk ten stopień ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania, a może być w stanie szybko znaleźć pracę ze względu na ich lepsze biegłości.

 

Wiele miłości dobrych ludzi z Filipin i ich stylu życia. Studiowanie tutaj również może pomóc w nauce mieszając się z kulturą ludzi, jak podejmować swoje studia uniwersyteckie w lokalnej uczelni University, State University i College i Uniwersytet Filipin. Filipiny to trzecia co do wielkości kraju anglojęzycznym świecie, które będzie łatwiejsze dla studentów międzynarodowych.

Zaoczne MBA Filipiny - Weź Zaoczne MBA Filipiny. Wszystkie Zaoczne MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister zarządzania (MBA)

Aldersgate University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Listopad 2019 Filipiny Solano + 1 więcej

Aldersgate Graduate School of Management Program MBA łączy w sobie najlepsze globalnego biznesu z wyjątkowym naciskiem na tętniącym życiem regionie Azji. Aby to uzupełnić, programu MBA jest stale wzmocnione przez zespół wykładowców i branżowych specjalistów, zapewniając, że studenci uzyskania niezbędnych rygoru, dyscypliny biznesu i innowacyjnego myślenia, ich ustawienie oprócz innych absolwentów MBA ...

MBA

University of the Philippines (College of Business Administration)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Filipiny Quezon City + 1 więcej

Program MBA na Uniwersytecie Filipin ma na celu pomóc menedżerom w uzyskaniu wyraźnej przewagi w zawodzie, zarówno w instytucjach przemysłowych, finansowych, rządowych, jak i non-profit.