MBASTUDIES.PL

Zaoczne MBA Europie - MBA programów MBA w Europie

MBA oznacza Magister Zarządzania i składa się z programu nauczania, który stanowi podstawę w podstawowych pojęć działalności gospodarczej, w tym zarządzanie, ekonomia, finanse, sprzedaż, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

Master of Business Administration (MBA) jest prezentowany absolwentów po ukończeniu dwóch lat od zaawansowanych i specjalistycznych badań obejmujących takie tematy jak biznes, zarządzanie, finanse i rachunkowość. Zarabianie MBA może dać absolwentom przewagę konkurencyjną w stosunku do innych kandydatów do pracy w agresywnym rynku pracy.

 

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Zaoczne MBA Europie - Weź MBA Europie. Wszystkie Zaoczne MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Globalny MBA

London School of Business & Finance
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 36 miesiące Październik 2019 Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

Stopień MBA to uznawana na całym świecie kwalifikacja, która świadczy o zaangażowaniu i umiejętnościach w Twojej dziedzinie. Niezależnie od tego, czy zajmujesz już wysokie stanowisko w firmie, czy masz zamiar awansować w swojej karierze, staniesz się liderem branży na międzynarodowym rynku biznesowym z tytułem Global MBA.

MBA Business Administration

Webster University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Sierpień 2020 Stany Zjednoczone St. Louis Orlando Irvine Niderlandy Leiden + 6 więcej

Program zarządzania biznesem Webster University jest przeznaczony dla osób takich jak Ty na szybkiej drodze do sukcesu. Jest to idealna odpowiedź dla profesjonalistów, którzy chcą kształtować swoje przeznaczenie, podnosić swoje kwalifikacje i być strategicznymi graczami w świecie biznesu. Kursy MBA integrują informacje i teorie z różnych dyscyplin, w tym księgowości, ekonomii, finansów, marketingu, operacji produkcyjnych i zarządzania strategicznego, a także dostarczają narzędzi i technik potrzebnych do rozwiązywania problemów w różnych sytuacjach biznesowych.

Mba - magister zarządzania

Unicaf University (ZM)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Cypr Larnaca Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cyprus Online + 29 więcej

Dla każdego biznesu zorientowany studenta lub zawodowej Masters in Business Administration jest bramą do sukcesu. Najwyższej klasy MBA Uniwersytetu Unicaf przygotowuje absolwentów do bardzo wymagającego świata biznesu i stanowi doskonałą okazję dla ambitnych studentów biznesu lub pracujących zawodowo, aby poprawić swoją karierę.

Online MBA

Vlerick Business School Online
Online Zaoczne 12 - 26 miesiące Wrzesień 2020 Belgia Belgium Online

Ożyw swoją karierę, naucz się nowych technik, by zmienić organizację i odkryć swoją przedsiębiorczą stronę. Studiuj online MBA w jednej z wiodących w Europie potrójnie akredytowanych szkół biznesu z dowolnego miejsca na świecie.

Online MBA z naciskiem na świadome przywództwo

Alfred Ford School Of Management
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 60 miesiące Otwarta rekrutacja Belgia Durbuy + 1 więcej

Przygotuj się na wyjątkowe doświadczenie w Alfred Ford School Of Management . Ucz się z innymi liderami na dzisiejszej arenie biznesu i świadomego przywództwa.

MBA - Master of Business Administration

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 26 więcej

Master in Business Administration

United Business Institutes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Belgia Brussels Luksemburg Wiltz + 3 więcej

United Business Institutes przyjmuje misję bycia wiodącym dostawcą najwyższej jakości brytyjskich studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych w zakresie edukacji i szkoleń biznesowych, z naciskiem na międzynarodowy biznes i zarządzanie, które są informowane poprzez międzykulturowe, zorientowane na karierę, a także wspierane przez najnowsze osiągnięcia w teorii. Uczniowie w kampusach w Belgii, Luksemburgu lub Chinach uczą się umiejętności i kompetencji XXI wieku, potrzebnych do skutecznego przyczyniania się do rozwoju gospodarczego i społecznego na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym.

Master of Business Administration (Finanse)

Arden University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 50 miesiące Styczeń 2020 Wielka Brytania Coventry + 1 więcej

Ten internetowy program MBA (finanse) z Arden University został zaprojektowany z myślą o praktykujących menedżerach, którzy chcą podjąć strategiczną rolę, koncentrując się na cechach przywódczych, zrównoważonym biznesie i opracowywaniu modeli strategicznych.

MBA International Business

IUBH University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 6 semestry Październik 2019 Niemcy Bad Honnef Berlin + 3 więcej

Dzięki MBA w biznesie międzynarodowym zdobędziesz umiejętności potrzebne w wielu firmach i branżach, aby sprostać wymagającym rolom kierowniczym. Jeśli masz dyplom z inżynierii, nauk ścisłych lub humanistycznych, MBA daje największą szansę na zakwalifikowanie się do zarządzania.

Online MBA

University of Birmingham Online
Online Zaoczne 30 miesiące Marzec 2020 Wielka Brytania UK Online

Zwiększ swoją zdolność do pracy na najwyższym poziomie w globalnym zarządzaniu biznesem dzięki University MBA Online MBA - pierwszym na świecie 100% Online MBA akredytowanym przez Association of MBAs (AMBA).

Organizacje międzynarodowe MBA (IO-MBA)

Geneva School of Economics and Management GSEM
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Szwajcaria Geneva + 1 więcej

IO-MBA znajduje się w samym sercu Genewy, w pobliżu Organizacji Narodów Zjednoczonych i innych prestiżowych międzynarodowych instytucji, oferuje multidyscyplinarny program nauczania prowadzony przez międzynarodowy wydział z wiodących uniwersytetów na całym świecie i praktyków z OI i organizacji pozarządowych.

MBA, Dubaj

Edinburgh Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Sierpień 2019 Wielka Brytania Edinburgh Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai + 3 więcej

Studiuj część lub pełny etat w Dubaju, centrum biznesu na Bliskim Wschodzie, i ukończyć studia MBA na Uniwersytecie Heriot-Watt.

Online MBA

Nottingham Trent University Online
Online Zaoczne 2.5 lat(a) Kwiecień 2020 Wielka Brytania UK Online

Dzięki ukierunkowaniu na przywództwo, indywidualnemu mentorowaniu i doświadczeniu, ten 100% Online MBA jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, aby zapewnić wszystko, czego potrzeba, aby przenieść karierę na nowy poziom. Spersonalizuj swój Online MBA ze specjalizacją w Data Analytics.

Zarządzanie luksusowej marki MBA

British School of Fashion
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London + 1 więcej

Ten zaawansowany specjalista program MBA został zaprojektowany w odpowiedzi na rosnący zapotrzebowanie na osiągniętego menedżera, który może zaoferować kompleksowe zrozumienie zarządzania luksusowym marką, kreatywnych strategii i doskonałych umiejętności i narzędzi.

MBA Master of Business Administration

University of Central Lancashire - Cyprus
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Październik 2019 Cypr Larnaca + 2 więcej

MBA to najbardziej znane na świecie kwalifikacje z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem poprzez intensywny program, przeznaczony specjalnie dla tych, którzy chcą ustanowić lub utrzymać udaną karierę menedżerską lub zawodową.