Programów Energy Engineering. Szukaj najlepszych programów Energy Engineering tutaj!

Programów Energy Engineering. Szukać najlepszych programów Energy Engineering!

MBA oznacza Magister Zarządzania i składa się z programu nauczania, który stanowi podstawę w podstawowych pojęć działalności gospodarczej, w tym zarządzanie, ekonomia, finanse, sprzedaż, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

Programów Energy Engineering. Szukaj tutaj programów Energy Engineering. Zaoszczędzić czas i skontaktować się z uniwersytetów tutaj!

Czytaj więcej

MBA Odnawialne Źródła

Renewables Academy AG (RENAC)
Online Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 5 semestry October 2019 Niemcy Berlin + 1 więcej

Magister online MBA Renewables zapewnia Master of Business Administration z naciskiem na energię odnawialną i efektywność energetyczną. [+]

Uniwersytet Nauk Stosowanych w Beuth Berlin i Renewables Academy (RENAC) wspólnie oferują pierwszy program nauczania na odległość z szansą uzyskania tytułu Master of Business Administration na temat energii odnawialnej i efektywności energetycznej - MBA Renewables.

Program łączy wiedzę ekonomiczną, techniczną, prawną, polityczną i organizacyjną dostosowaną do sektorów energii odnawialnej i efektywności energetycznej. Dzięki holistycznemu podejściu uczniowie zyskują przegląd i zrozumienie:

różne technologie RE, ich zastosowania i zaletymiędzynarodowa polityka energetycznamechanizmy wsparcia dla technologii zielonej energiijak korzystać z tych technologii z zyskiem w branży... [-]