Programów Economics. Szukaj najlepszych programów Economics tutaj!

Programów Economics. Szukać najlepszych programów Economics!

Studenci, którzy realizują wyższe wykształcenie w administracji biznesowej poza kursami oferowanymi na typowym poziomie licencjackim, mogą uzyskać tytuł MBA. Master of Business Administration wskazuje, że dana osoba może mieć zaawansowaną wiedzę w takich dziedzinach, jak marketing, finanse, księgowość i operacje biznesowe.

Czym jest MBA w ekonomii? Program studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii koncentruje się na szkoleniu jednostek w celu wykonywania strategicznego myślenia w trudnych sytuacjach finansowych i biznesowych, zwłaszcza gdy dotyczą one klienta. Kursy koncentrują się na nauczaniu studentów optymalizacji badań w zakresie informacji, analizowania złożonych sytuacji, opracowywania możliwych rozwiązań, identyfikowania legalnych źródeł talentu i tworzenia przydatnej wiedzy do podejmowania taktycznych decyzji. Ze względu na rosnącą turbulencję między krajami, instruktorzy mogą również skoncentrować się na wojnie informacyjnej i łagodzeniu napięć.

Absolwenci programu mają zazwyczaj silne zdolności analityczne, które mogą im dobrze służyć zarówno w życiu zawodowym, jak i biznesowym. Wiele z nich ma również umiejętności rozwiązywania problemów, a także talent do łagodzenia złożonych sytuacji. Każda z tych cech może być pomocna w każdej dziedzinie zawodowej.

Koszt czesnego jest bardzo zróżnicowany, więc nie ma prawdziwego sposobu, aby wiedzieć, ile MBA w ekonomii może kosztować studenta bez wcześniejszej rozmowy z doradcą. Z tego powodu ważne jest, aby dana osoba przeprowadzała badania przed rejestracją.

Ludzie, którzy posiadają dyplom z ekonomii, są obecnie bardzo poszukiwani, więc absolwenci mogą znaleźć wiele ciekawych ścieżek kariery. Niektóre przykładowe stanowiska pracy to analityk polityczny, ekonomista, analityk budżetowy, statystyk, ekonomista rządowy, badacz rynku, konsultant, specjalista ds. Danych i profesor. Jednostki mogą odnosić sukcesy w sektorze rządowym lub akademickim.

Wiele instytucji oferuje MBA w dziedzinie ekonomii. Kursy online stają się coraz bardziej popularne ze względu na wygodę. Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć edukację, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

MBA Specjalizuje Się W Strategii I Wywiadu Gospodarczego

ESLSCA Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Francja Paryż

MBA w strategii i wywiadu zaspokaja studentów, szkoły biznesu, inżynier, IPN i profesjonalistów. [+]

Utworzony w 1997 roku, zgodnie z zaleceniami Komitetu Wywiadu i strategii firm, kierowany przez Henri Martre w Walnym Komisji Planowania, School of Warfare Gospodarczej jest obecnie szkolenie odniesienia Business Intelligence we Francji.

Nauczanie w EMT opiera się na czterech zasadach przewodnich:

Optymalizacji wyszukiwania informacji Określenia dobrych źródeł wiedzy Analizować skomplikowane sytuacje Produkować użyteczną wiedzę dla decydentów

EMT jest tylko szkolenie w dziedzinie Business Intelligence oferuje szeroką gamę ćwiczeń terenowych, które pasują do strategii klienta. W ciągu roku, nasi uczniowie mają do czynienia z konkretnych przypadków, w rosnącym znaczeniu trudności.... [-]


Zarządzanie MBA

Ana G. Méndez University System, Continental U.S. Campuses
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Stany Zjednoczone Orlando Miramar

Program absolwent in Business Administration z School of Business Administration na Uniwersytecie Metropolitan oferuje Masters in Business Administration na kierunku Zarządzanie. [+]

Program absolwent in Business Administration z School of Business Administration na Uniwersytecie Metropolitan oferuje Masters in Business Administration na kierunku Zarządzanie. Metro campuses Orlando / South Florida uczy tej dyscypliny w administracji. Program oferuje doskonały program, który przygotowuje studentów do podjęcia obowiązków kierowniczych i skutecznie, wymagane w organizacji dzisiaj.

Doświadczenie akademickie programu pozwala uczniom rozwijać umiejętności potrzebne w obszarze Business Administration, będą w stanie przyjąć zarządzania i przywództwa pozycji w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Program przyczynia się także do powstawania studentów jak i wykształconych specjalistów, zdolnych do realizacji celów osobistych i zawodowych.... [-]