MBASTUDIES

Studia niestacjonarne Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ameryka Północna - Dziennikarstwo i komunikacja masowa programów Dziennikarstwo i komunikacja masowa w Ameryka Północna

Masters of Business Administration (MBA) są podyplomowe studia magisterskie w zakresie zarządzania, w swojej lidze. MBA to tradycyjny Oferta kształcenia akademickiego zarządzania. Uniwersytety odpowiedzieć na pytania biznesowe dla dokładnego i głębokiego kwalifikacji dla przyszłych i nowoczesnych menedżerów na podstawie standardowego tytułu. To jest często skracane jako MBA lub tytuł MBA oraz w opozycji do Master of Science (MSc) lub Master of Arts (MA) go bez wątpienia jednym punktów programu wyłącznie.

MBA w Media to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą budować jakość i twórczych zawodów w dziedzinie mediów i rozrywki. Studenci uczyć się wiedzy i umiejętności w działalności, zarządzanie, finanse, marketing, księgowość, koncentrując się na zwiedzanie pól medialnych, które są niezbędne do efektywnego zarządzania mediami. Program ten zawiera dokładny przegląd i analizę mediów branż w tym prawa rozrywki, nowych mediów, audycji, filmów, muzyki, mediów marketingu, administracji i dziedzictwa kulturowego.

Stany Zjednoczone Ameryki powszechnie nazywane Stany Zjednoczone, jest republika federalna składająca się z pięćdziesięciu stanów i dystryktu federalnego. 48 sąsiednich stanów i Dystrykt Federalny z Waszyngtonu są w pierwszej Ameryce Północnej między Kanadą i Meksykiem. Stan Alaska jest w północno-zachodniej Ameryce Północnej, na zachód Kanady i wschodzie Rosji przez Cieśninę Beringa, oraz stan Hawaje to archipelag w połowie północnego Pacyfiku. Kraj ten ma pięć zaludnionych bezludnych i dziewięciu terytoria na Pacyfiku i Karaibów.

Studia niestacjonarne Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ameryka Północna - Weź Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ameryka Północna. Wszystkie studia niestacjonarne Dziennikarstwo i komunikacja masowa program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Dziennikarstwo i komunikacja masowa, Ameryka Północna Filter

MBA Digital Business

University of Baltimore, Merrick School of Business
MBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Cyfrowa transformacja i innowacje zmuszają firmy do szybkiej adaptacji. Specjalizacja Digital Business zapewni studentom zrozumienie kluczowych skutków zmian technologicznych ...

Czytaj więcej