Filter
MBA
Republika Dominikańska

Programów MBA Republika Dominikańska

Masters of Business Administration (MBA) są podyplomowe studia magisterskie w zakresie zarządzania, w swojej lidze. MBA to tradycyjny Oferta kształcenia akademickiego zarządzania. Uniwersytety odpowiedzieć na pytania biznesowe dla dokładnego i głębokiego kwalifikacji dla przyszłych i nowoczesnych menedżerów na podstawie standardowego tytułu. To jest często skracane jako MBA lub tytuł MBA oraz w opozycji do Master of Science (MSc) lub Master of Arts (MA) go bez wątpienia jednym punktów programu wyłącznie.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Studia wyższe wykształcenie w Dominikanie jest stosunkowo niedroga opcja w jednym z krajów trhee główne universitites, a mianowicie; Pontificia Universidad Catolica Madre y Maestra, Universidad Autónoma de Santo Domingo i Universidad Central del Este.

MBA Republika Dominikańska - Weź MBA Republika Dominikańska. Wszystkie MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
MBA
Inne możliwe programy w Ameryce Środkowej i na Karaibach

Results

Stopnie
Lokalizacja
Republika Dominikańska
Typ studiów
Tempo
ADEN Business School

Celem Master in Business Administration - Executive MBA jest przygotowanie ludzi w stanie skutecznie wykonywać w świecie biznesu z perspektywy etycznej i społecznej. ... [+]

opis

Europejski i amerykański urzędnik online MBA akredytowane stopień - Unikalne w Ameryce Łacińskiej

ADEN International Business Schoolpoprzez Francisco de Vitoria University - MadrytOn wygrał zatwierdzenie Program jego Executive MBA przed ANECA - Ministerstwo Edukacji Hiszpanii. Pozwala stopni MBA mają oficjalnego ważność w Hiszpanii i we Wspólnocie Europejskiej, co z kolei może być porównywalne / refrendables w innych krajach, które nie należą do niego.

Ponadto, MBA jest akredytowane przez ACBSPUznając ich standardów jakości nauczania i instytucjonalnych na całym świecie. Oznacza to, że bez względu na to, gdzie studia, absolwenci zawsze uwierzytelniony USA tytuł najbardziej decydujący organizację dotyczącą narodzie wybranym z MBA.... [-]

Republika Dominikańska Santo Domingo