MBASTUDIES

Programów Coaching zawodowy. Szukać najlepszych programów Coaching zawodowy!

Master of Business Administration to dwuletni dyplom, który można zdobyć po ukończeniu studiów licencjackich. To ilustruje przyszłym pracodawcom, że rozwinąłeś głębokie i dogłębne zrozumienie zawiłości przedmiotu.

Czym jest MBA w coachingu zawodowym? Możliwości w zakresie zasobów ludzkich rosną, gdy społeczeństwa zaczynają rozumieć wartość swoich pracowników jako towaru, a pracownicy zaczynają rozumieć wartość swojego życia zawodowego. Ten szczególny aspekt zasobów ludzkich dotyczy tego, w jaki sposób specjaliści ds. HR oraz menedżerowie kariery i coachowie mogą pomagać pracownikom na każdym poziomie firmy w rozwijaniu i rozwijaniu własnych umiejętności i pozycji w organizacji.

Korzyści z MBA w coachingu kariery są często liczne i zróżnicowane. Możesz uczyć się takich rzeczy jak umiejętności interpersonalne, dynamika organizacyjna i zarządzanie czasem, które mogą ci pomóc zarówno osobiście, jak i profesjonalnie.

Koszt takiego programu może zależeć od wielu czynników, takich jak jakość edukacji i region, w którym znajduje się szkoła. Skontaktuj się z wybraną instytucją, aby poznać szczegóły dotyczące jej kosztów.

Kariera obfituje w karierę zawodową. Możesz pracować jako menedżer zasobów ludzkich w dużej korporacji, pomagając osobom zatrudnionym tam rozwijać się w pełni ich potencjału. Możesz też wybrać karierę jako konsultant w firmie zajmującej się zasobami ludzkimi, która pomaga innym firmom w tworzeniu programów i procesów, które pomagają pracownikom rozwijać się. Możesz również zdecydować się na pracę w administracji, pomagając w programach, które odpowiadają potrzebom obecnie bezrobotnych. MBA w coachingu kariery może otworzyć wszystkie te drzwi i więcej.

Wiele instytucji oferuje takie programy, zarówno online, jak i w standardowej klasie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

4 Wyniki z Coaching zawodowy Filter

Master of Business Administration: Executive Coaching

Queens University of Charlotte Online
MBA
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Online

Internetowy program MBA w Queens University of Charlotte opiera się na zasadach przywództwa i integracji z podstawowymi pojęciami biznesowymi, takimi jak planowanie strategicz ...

Czytaj więcej

MBA Zarządzanie HR i zarządzania talentami

AKAD University
MBA
<
studia niestacjonarne
<
18&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Niemiecki
Online

Są zainteresowani profesjonalnym personelem i zarządzania personelem rozwoju, z którego chcesz poszerzyć swój pierwszy stopień uniwersytecki na lepsze możliwości rozwoju zawod ...

Czytaj więcej

Coaching Executive Leadership

Center for Creative Leadership
Kursy
Studia menedżerskie
<
studia niestacjonarne
<
6 miesiące
Ośrodek kształcenia

Executive Leadership Coaching zapewnia pełne odkrycie, wyrównanie, oceny, opinie i pakiet coaching. Może on być zatrudniony wraz z innym programem CCL lub jako samodzielne moż ...

Czytaj więcej

Management Kariera MBA

Eugene M. Isenberg School of Management, University of Massachusetts, Amherst
MBA
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

MBA Career Management odgrywa zasadniczą rolę w doświadczeniu studenta MBA Isenberg.

Czytaj więcej