MBASTUDIES

Kształcenie na odległość MBA Chile - programów MBA Chile MBA

Mistrz administracji biznesowej, znany jako MBA, to absolwent stopień przyznawany tym, którzy zakończyć program koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Finanse, księgowość, zasoby ludzkie i inne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej koncentruje się na.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Chile, oficjalnie Republika Chile jest krajem Ameryki Południowej zajmuje długi, wąski pas lądu między Andami na wschodzie i na Pacyfiku na zachód.

Kształcenie na odległość MBA Chile - Weź Kształcenie na odległość MBA Chile. Wszystkie Kształcenie na odległość MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

3 Wyniki z Studia magisterskie, Chile, Kształcenie na odległość Filter

MBA w zakresie administracji biznesowej i zarządzania w projektach inżynieryjnych i budowlanych

Structuralia
MBA
<
studia niestacjonarne
Język hiszpański
Online

Stwórz się z Structuralia , wiodącą szkołą szkoleniową w świecie hiszpańskojęzycznym w sektorach budownictwa, infrastruktury, energii i inżynierii.

Czytaj więcej

Mistrz w Business Administration (MBA) ze specjalizacją w zarządzaniu projektami

Universidad Arturo Prat
MBA
<
Studia dzienne
<
4 semestry
Język hiszpański
Online

Master of Business Administration z koncentracją w Project Management skierowany jest do profesjonalistów z różnych dziedzin wiedzy, które chcą szkolić w zakresie zarządzania ...

Czytaj więcej

Master of Business Administration - MBA

Universidad UNIACC
MBA
<
Studia dzienne
<
18 miesiące
Język hiszpański
Online

Universidad UNIACC MBA będzie mógł rozwijać przywództwo w złożonych organizacjach krajowych i międzynarodowych. Oczekuje się, że pod koniec procesu szkoleniowego osiągną to pr ...

Czytaj więcej