Wszystkie programów MBA Boliwia

Programów MBA Boliwia

MBA

Biorąc pod uwagę moc MBA i drzwi to otwiera, sieć oferuje i umiejętności rozwiązywania problemów uczy, studenci firmy muszą być bardziej zaangażowani w ich edukacji i dokonać świadomego wysiłku, aby zrozumieć, co chcą się wydostać z ich stopień MBA.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Położony pomiędzy Andach i Amazonki w Ameryce Południowej, Boliwia ma zaskakująco silny system szkolnictwa wyższego, która zawiera jeden z najstarszych uniwersytetów na półkuli zachodniej. W ostatnich latach rząd przyjął ustawę poprawy i ujednolicenia jakość nauczania na uniwersytetach.

MBA Boliwia - Weź MBA Boliwia. Wszystkie MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Europejski Urzędnik Online MBA & American Akredytowanych Stopnia

ADEN Business School
Online February 2019 Boliwia Santa Cruz

Celem Master in Business Administration - Executive MBA jest przygotowanie ludzi w stanie skutecznie wykonywać w świecie biznesu z perspektywy etycznej i społecznej. [+]

opis

Europejski i amerykański urzędnik online MBA akredytowane stopień - Unikalne w Ameryce Łacińskiej

ADEN International Business Schoolpoprzez Francisco de Vitoria University - MadrytOn wygrał zatwierdzenie Program jego Executive MBA przed ANECA - Ministerstwo Edukacji Hiszpanii. Pozwala stopni MBA mają oficjalnego ważność w Hiszpanii i we Wspólnocie Europejskiej, co z kolei może być porównywalne / refrendables w innych krajach, które nie należą do niego.

Ponadto, MBA jest akredytowane przez ACBSPUznając ich standardów jakości nauczania i instytucjonalnych na całym świecie. Oznacza to, że bez względu na to, gdzie studia, absolwenci zawsze uwierzytelniony USA tytuł najbardziej decydujący organizację dotyczącą narodzie wybranym z MBA.... [-]