MBASTUDIES

Kształcenie na odległość Biznes międzynarodowy Zjednoczone Emiraty Arabskie - programów Biznes międzynarodowy Zjednoczone Emiraty Arabskie Biznes międzynarodowy

Mistrz administracji biznesowej, znany jako MBA, to absolwent stopień przyznawany tym, którzy zakończyć program koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Finanse, księgowość, zasoby ludzkie i inne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej koncentruje się na.

Studenci, którzy realizują MBA International Business przygotowane są z wiedzy i umiejętności, aby kierować i zarządzać organizacją globalną. Program może łączyć kursy biznesowe umiejętności kierowniczych i doradczych oraz zdolności do zatrudnienia umiejętności.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Edukacja w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma swoje zalety: słońce, morze, piasek, wolne od podatku zysk po ukończeniu studiów, a niektóre z najlepszych uczelni w dodatku region.In Gulf, liczba wysoko w rankingu uczelni z siedzibą w innych krajach mają kampusy oddziały w UAE.

Kształcenie na odległość MBA Zjednoczone Emiraty Arabskie - Weź Kształcenie na odległość MBA Zjednoczone Emiraty Arabskie. Wszystkie Kształcenie na odległość MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

4 Wyniki z Biznes międzynarodowy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kształcenie na odległość Filter

Globalny roczny MBA

Hult International Business School
Roczne MBA
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
11 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Globalny roczny program MBA firmy Hult to przełomowe doświadczenie, które będzie wyzwaniem, aby wyjść poza biznes i poznać świat, przyszłość i siebie.

Czytaj więcej

MBA Global Business

Manipal University Dubai
Global MBA
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Unikalne cechy: Wyjątkowa, dobrze wyważony program, który obejmuje wiele aspektów, co jest potrzebne do budowy "Zarządzający przyszłej niepowtarzalną okazję pierwotny międzyna ...

Czytaj więcej

MBA W Biznesie Międzynarodowym

ISDC Global Business School
MBA
Sie 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

MBA w biznesie międzynarodowym

Czytaj więcej

MBA w międzynarodowym zarządzaniu przedsiębiorstwem

Imperial School of Management
MBA
<
W pełnym wymiarze godzin
<
12 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Jest to pożądany na całym świecie program MBA zaprojektowany specjalnie dla osób osiągających wysokie wyniki, którzy są gotowi podjąć kolejny ważny krok na swojej drodze zawod ...

Czytaj więcej