MBASTUDIES

Kształcenie na odległość Biznes międzynarodowy Boca Raton - programów Biznes międzynarodowy Boca Raton Biznes międzynarodowy , Boca Raton

Mistrz administracji biznesowej, znany jako MBA, to absolwent stopień przyznawany tym, którzy zakończyć program koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Finanse, księgowość, zasoby ludzkie i inne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej koncentruje się na.

Studenci, którzy realizują MBA International Business przygotowane są z wiedzy i umiejętności, aby kierować i zarządzać organizacją globalną. Program może łączyć kursy biznesowe umiejętności kierowniczych i doradczych oraz zdolności do zatrudnienia umiejętności.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Boca Raton w Palm Beach na Florydzie jest miastem, które początkujący studenci kochają i został nazwany "rosnące miasto uczelni". Istnieje pięć głównych uniwersytetów, które można wybierać.

Kształcenie na odległość Biznes międzynarodowy Boca Raton - Weź Biznes międzynarodowy Boca Raton. Wszystkie Biznes międzynarodowy program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Biznes międzynarodowy, Boca Raton, Kształcenie na odległość Filter

Międzynarodowy Business MBA

Lynn University
MBA
Sie 2020
<
Zaoczne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Jako student tej specjalizacji odkryjesz trendy i obszary wzrostu światowego handlu i inwestycji. Zbudujesz również silne podstawy finansowania w skali globalnej oraz kwestie ...

Czytaj więcej