Wszystkie programów MBA Benin

Programów MBA Benin

MBA

MBA jest daleko i najbardziej udanych stopień 20. wieku. Obejrzyj amerykańskich statystyk. Pierwszego stopnia nie dano, aż 1900. Pod koniec 20 wieku, że miał 27% udziału w rynku wszystkich absolwentów stopni rozdawane.

Master of Business Administration lub MBA jest stopień poziomu absolwentem dwóch lat, że ludzie mogą realizować po zdobywając tytuł licencjata. Zarabianie MBA mogą pomóc absolwentom zdobyć istotną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, czego potrzebują, aby rozpocząć karierę w świecie korporacji.

 

Benin, położony w zachodniej Afryce, jest domem dla wielu opcji szkolnictwa wyższego. Istnieje 10 oddziałów Narodowego Uniwersytetu Benin w całym kraju, a łączna liczba instytucji publicznych i prywatnych w połączeniu wynosi 94.

MBA Benin - Weź MBA Benin. Wszystkie MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Master In Business Administration (MBA)

African School of Economics
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Benin Kotonu

Program MBA firmy ASE jest wzorowany na amerykańskim programie MBA, dostosowanym do kontekstu afrykańskiego. Naszym celem jest przyciągnięcie studentów z wielu środowisk, które chcą stać się jutrzejszymi liderami biznesu afrykańskiego. [+]

Magister zarządzania (MBA)

Program MBA firmy ASE jest wzorowany na amerykańskim programie MBA, dostosowanym do kontekstu afrykańskiego. Naszym celem jest przyciągnięcie studentów z wielu środowisk, które chcą stać się jutrzejszymi liderami biznesu afrykańskiego. Studenci otrzymują takie same podstawowe szkolenie z zakresu ekonomii i statystyki, jak studenci innych programów ASE, uzupełnieni o zajęcia z zakresu rachunkowości, audytu, prawa gospodarczego, przedsiębiorczości i zarządzania. Staramy się przygotować studentów do wykonywania karier w dziedzinie rachunkowości, bankowości, doradztwa, finansów, marketingu i zarządzania w sektorze prywatnym oraz w sektorze organizacji non profit. Kluczową zaletą programu MBA ASE jest nacisk na metody ilościowe i analityczne oraz szeroki zakres partnerstwa z uniwersytetami i korporacjami na całym świecie. Te partnerstwa zapewnią studentom programu unikalne zaangażowanie w międzynarodowe środowisko biznesowe i możliwość współpracy z niektórymi z głównych graczy. Studenci mają również możliwość zorganizowania i uczestnictwa w warsztatach ASE w zakresie finansów i zarządzania oraz mogą skorzystać z sieci międzynarodowej w celu podjęcia praktyk stażowych, podczas gdy student ASE. Program oferuje dwa podsektory: Finanse i Marketing i Zarządzanie.... [-]