Wszystkie programów MBA Bangladesz

Programów MBA Bangladesz

MBA

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Studia w Bangladeszu oferuje liczne perspektywy dla studentów. System edukacji w tym kraju jest bardzo dotowane. Uniwersytety, uczelnie i szkoły w Bangladeszu oferuje żywe, twórcze i trudne środowisko, które daje możliwość studentów do rozwijania ich potencjału.

MBA Bangladesz - Weź MBA Bangladesz. Wszystkie MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Business Administration

Canadian University of Bangladesh
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Bangladesz Dhaka

Na poziomie absolwenta, Szkoła oferuje Master of Business Administration (MBA) program, aby pomóc w rozwoju kwalifikacji zawodowych i oceny dla skutecznego zarządzania w miejscu pracy. [+]

School of Business ma na celu stworzenie wysokiej jakości absolwentów, którzy będą w stanie postawić się w rankingu najlepszych stanowisk w firmach lokalnych i globalnych. Szkoła oferuje zarówno programów magisterskich licencjackich i POST.

Na poziomie absolwenta, oferty szkolne Master of Business Administration (MBA) Program pomoc w rozwoju kwalifikacji zawodowych i oceny dla skutecznego zarządzania w miejscu pracy. School of Business łączy w sobie najlepsze praktyki ze środowisk akademickich i przemysłu do i dąży do nadania im współczesnych praktyk biznesowych dla swoich absolwentów.

WARUNKI PRZYJĘĆ

O przyjęcie do programu MBA, kandydat musi spełniać następujące wymagania:... [-]