MBASTUDIES.PL

Zaoczne MBA Azji - MBA programów MBA w Azji

Kapitan Business Administration (MBA) jest profesjonalnym stopień udzielił tym, którzy studiować zarządzanie biznesem w szkole biznesu. Różne formy analizy i strategii są objęte tym operacji, marketingu, finansów i rachunkowości.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Zaoczne MBA Azji - Weź MBA Azji. Wszystkie Zaoczne MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Mba - magister zarządzania

Unicaf University (ZM)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Cypr Larnaca Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cyprus Online + 29 więcej

Dla każdego biznesu zorientowany studenta lub zawodowej Masters in Business Administration jest bramą do sukcesu. Najwyższej klasy MBA Uniwersytetu Unicaf przygotowuje absolwentów do bardzo wymagającego świata biznesu i stanowi doskonałą okazję dla ambitnych studentów biznesu lub pracujących zawodowo, aby poprawić swoją karierę.

MBA - Master of Business Administration

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Sierpień 2019 Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 26 więcej

MBA, Dubaj

Edinburgh Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Sierpień 2019 Wielka Brytania Edinburgh Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai + 3 więcej

Studiuj część lub pełny etat w Dubaju, centrum biznesu na Bliskim Wschodzie, i ukończyć studia MBA na Uniwersytecie Heriot-Watt.

Angielski MBA, MIM

The NUCB Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Japonia Nagoya + 1 więcej

Celem The NUCB Business School jest zaszczepienie naszym uczniom motywacji do podejmowania lub rozwijania udanych i satysfakcjonujących karier w globalnych środowiskach biznesowych. Nasi wykładowcy i pracownicy zapewniają uczniom wiedzę i umiejętności potrzebne do przyszłych możliwości zatrudnienia i przywództwa.

MBA w zarządzaniu projektami

Gulf College Oman
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 14 - 24 miesiące Wrzesień 2019 Oman Seeb + 1 więcej

Program oferowany jest w ramach współpracy akademickiej z Cardiff Metropolitan University w Wielkiej Brytanii

Online MBA

Globis University
Online Zaoczne 2 lat(a) Październik 2019 Japonia Tokyo

Globis Online MBA to dwuletni program studiów, w którym wszystkie zajęcia odbywają się w czasie rzeczywistym za pomocą oprogramowania do wideokonferencji. Połącz się na żywo z wykładowcami i kolegami z całego świata i uzyskaj różnorodne informacje na temat międzynarodowego biznesu.

Master of Business Administration

Meritus University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur + 1 więcej

Master of Business Administration jest bramą dla zarówno technicznych, jak i nietechnicznych profesjonalistów z dyplomami z różnych dziedzin, aby zwiększyć swoją karierę na każdym stanowisku kierowniczym.

Międzynarodowy Executive Master in Business Administration

Mantissa College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 13 - 15 miesiące Styczeń 2020 Malezja Kuala Lumpur Stany Zjednoczone Fullerton + 3 więcej

International Executive Master of Business Administration (IEMBA) we współpracy z Paris Graduate School of Management (PGSM) we Francji. Nasza współpraca z Paris Graduate School of Management, Francja (PGSM) daje ci dodatkową przewagę kwalifikacji na jednym z 35 najlepszych uniwersytetów we Francji.

MBA Master of Business Administration

University of Central Lancashire - Cyprus
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Październik 2019 Cypr Larnaca + 2 więcej

MBA to najbardziej znane na świecie kwalifikacje z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem poprzez intensywny program, przeznaczony specjalnie dla tych, którzy chcą ustanowić lub utrzymać udaną karierę menedżerską lub zawodową.

Online MBA

Douglas Business School
Online Zaoczne 1 - 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hongkong Hong Kong

Program MBA (doładowanie) jest dostępny dla studentów, którzy już zdali egzamin OTHM Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i kwalifikacji przywódczych, i mają co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu pracą. Master of Business Administration (MBA) (doładowanie) to 60-do-stopniowy program podyplomowy zatwierdzony przez University of Chichester.

Master of Business Administration (MBA)

UUM Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 15 semestry Styczeń 2020 Malezja Alor Setar + 1 więcej

Uznając, że mają one ważną rolę do odegrania w społeczeństwie, College of Business oferuje program MBA, mający na celu rozwój przyszłych liderów biznesu z "miękkimi" i "twardymi" umiejętnościami i kompetencjami.

Mba - specjalizacja w zarządzaniu projektami i operacjami

Lincoln University Of Business & Management
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 14 - 16 miesiące Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah + 1 więcej

Master of Business Administration - Major w Project & Operations Management Program ma na celu zapewnienie praktycznych umiejętności i teoretyczne koncepcje potrzebne do prowadzenia złożonych projektów.

Master of Business Administration (MBA)

Kalinga University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Lipiec 2020 Indie Naya Raipur + 1 więcej

Specjalizacja dla MBA (wybierz dowolne dwa)

University of Leicester MBA

Stafford
Online Zaoczne 30 miesiące Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie United Arab Emirates Online Bahrajn Bahrain Online Jordania Jordan Online Kuwejt Kuwait Online Liban Lebanon Online Katar Qatar Online Arabia Saudyjska Saudi Arabia Online Dubai Irak Baghdad + 15 więcej

Ten MBA jest oferowany przez University of Leicester. Specjalizacje: zarządzanie zasobami ludzkimi (HRM), finanse i marketing.

Executive MBA

Eaton Business School
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Leicester Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah + 4 więcej

Złożoność wyzwań biznesowych w dzisiejszym hiperłączonym świecie wymaga od organizacji zwracania się do wyjątkowych menedżerów, którzy mogą podejmować większe obowiązki międzyfunkcyjne i przyczyniać się do rozwoju firmy na poziomie strategicznym, taktycznym i operacyjnym.