MBASTUDIES.PL

Zaoczne MBA Azji - MBA programów MBA w Azji

Kapitan Business Administration (MBA) jest profesjonalnym stopień udzielił tym, którzy studiować zarządzanie biznesem w szkole biznesu. Różne formy analizy i strategii są objęte tym operacji, marketingu, finansów i rachunkowości.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Zaoczne MBA Azji - Weź MBA Azji. Wszystkie Zaoczne MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Mba - magister zarządzania

Unicaf University (ZM)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Cypr Larnaca Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cyprus Online + 29 więcej

Dla każdego biznesu zorientowany studenta lub zawodowej Masters in Business Administration jest bramą do sukcesu. Najwyższej klasy MBA Uniwersytetu Unicaf przygotowuje absolwentów do bardzo wymagającego świata biznesu i stanowi doskonałą okazję dla ambitnych studentów biznesu lub pracujących zawodowo, aby poprawić swoją karierę.

MBA - Master of Business Administration

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 26 więcej

Angielski MBA, MIM

The NUCB Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Japonia Nagoya + 1 więcej

Celem The NUCB Business School jest zaszczepienie naszym uczniom motywacji do podejmowania lub rozwijania udanych i satysfakcjonujących karier w globalnych środowiskach biznesowych. Nasi wykładowcy i pracownicy zapewniają uczniom wiedzę i umiejętności potrzebne do przyszłych możliwości zatrudnienia i przywództwa.

Online MBA

Globis University
Online Zaoczne 2 lat(a) Październik 2019 Japonia Tokyo

Globis Online MBA to dwuletni program studiów, w którym wszystkie zajęcia odbywają się w czasie rzeczywistym za pomocą oprogramowania do wideokonferencji. Połącz się na żywo z wykładowcami i kolegami z całego świata i uzyskaj różnorodne informacje na temat międzynarodowego biznesu.

Międzynarodowy Executive Master in Business Administration

Mantissa College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 13 - 15 miesiące Wrzesień 2019 Malezja Kuala Lumpur Stany Zjednoczone Fullerton + 3 więcej

International Executive Master of Business Administration (IEMBA) we współpracy z Paris Graduate School of Management (PGSM) we Francji. Nasza współpraca z Paris Graduate School of Management, Francja (PGSM) daje ci dodatkową przewagę kwalifikacji na jednym z 35 najlepszych uniwersytetów we Francji.

MBA University of Gloucestershire

GLC University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 15 miesiące Wrzesień 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai + 1 więcej

Niezależnie od tego, czy masz wieloletnie doświadczenie na stanowisku nadzorczym, czy specjalistę, który chce awansować na stanowisko kierownicze, ten kurs ma na celu dostosowanie się do złożonego harmonogramu pracy, aby pomóc Ci w uzyskaniu studiów MBA w niepełnym wymiarze godzin, które poprowadzą Cię do następnego etapu Twoja kariera.

Master of Business Administration

Meritus University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur + 1 więcej

Master of Business Administration jest bramą dla zarówno technicznych, jak i nietechnicznych profesjonalistów z dyplomami z różnych dziedzin, aby zwiększyć swoją karierę na każdym stanowisku kierowniczym.

Ogólne MBA

The International Business School Of Scandinaivia Egypt
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Egipt Nasr City + 1 więcej

Ogólny program MBA jest dla studentów lub pracowników, którzy chcą zwiększyć i rozwijać swoją karierę. Został stworzony, aby przenieść obecne kariery do przodu dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom.

Master of Business Administration (MBA)

Singapore Management University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 18 miesiące Sierpień 2019 Singapur Singapore + 1 więcej

SMU MBA koncentruje się na szkolenie w Azji nowej generacji liderów biznesu, którzy z myślą, że może podjąć decyzję i działają w złożonym środowisku. Jego unikalny program podnosi poziom umiejętności analitycznych, a także negocjacji, przywództwa i komunikacji

Online MBA

Douglas Business School
Online Zaoczne 1 - 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hongkong Hong Kong

Program MBA (doładowanie) jest dostępny dla studentów, którzy już zdali egzamin OTHM Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i kwalifikacji przywódczych, i mają co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu pracą. Master of Business Administration (MBA) (doładowanie) to 60-do-stopniowy program podyplomowy zatwierdzony przez University of Chichester.

Master of Business Administration (MBA)

UUM Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 15 semestry Styczeń 2020 Malezja Alor Setar + 1 więcej

Uznając, że mają one ważną rolę do odegrania w społeczeństwie, College of Business oferuje program MBA, mający na celu rozwój przyszłych liderów biznesu z "miękkimi" i "twardymi" umiejętnościami i kompetencjami.

Executive MBA

Eaton Business School
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Leicester Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah + 4 więcej

Złożoność wyzwań biznesowych w dzisiejszym hiperłączonym świecie wymaga od organizacji zwracania się do wyjątkowych menedżerów, którzy mogą podejmować większe obowiązki międzyfunkcyjne i przyczyniać się do rozwoju firmy na poziomie strategicznym, taktycznym i operacyjnym.

Program MBA

Peking University HSBC Business School (PHBS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Wrzesień 2019 Chiny Shenzhen Wielka Brytania Witney + 2 więcej

PHBS -UK MBA Program jest angielski i niepełnym wymiarze godzin MBA z klasami weekend. Program składa się z 16 kursów w ciągu 16 miesięcy, dwóch miesięcy badań terenowych i badań projektowych, prowadzących do pracy magisterskiej po 6 miesiącach.

Mba - specjalizacja w zarządzaniu projektami i operacjami

Lincoln University Of Business & Management
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 14 - 16 miesiące Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah + 1 więcej

Master of Business Administration - Major w Project & Operations Management Program ma na celu zapewnienie praktycznych umiejętności i teoretyczne koncepcje potrzebne do prowadzenia złożonych projektów.

Master of Business Administration (MBA)

Kalinga University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Lipiec 2019 Indie Naya Raipur + 1 więcej

Specjalizacja dla MBA (wybierz dowolne dwa)