MBASTUDIES

Programów MBA Argentyna

Argentyna stała się najlepszy wybór dla wielu studentów poszukuje do dalszej edukacji w środowisku, które sprzyja kreatywności i rozwoju. Ponadto, Argentyna jest ekscytującym miejscem dla wszystkich międzynarodowych studentów, oferując wielokulturowego społeczeństwa, i zróżnicowany klimat i geografia, że ​​waha się z dżungli do kanionów pustyni. Argentyna przywiązuje dużą wagę edukacji i to jest widoczne w ich najwyższej jakości instytucji edukacyjnych. MBA w Argentynie będzie oferować studentom doskonałe wykształcenie w jednym z krajów najbardziej znanych w Ameryce Południowej i gospodarki.

Z MBA w Argentynie, studenci zdobędą solidne podstawy biznesowe niezbędne do udanej kariery. Poprzez kursy, które koncentrują się na marketingu, zarządzania, księgowości, finansów, informatyki, i etyki, MBA u studentów Argentyna nauczą się praktycznego zastosowania teorii biznesu do rzeczywistych problemów świata.MBA w programach Argentyna oferują elastyczność w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin i programów online.

Przewijanie opcji poniżej MBA w Argentynie, które pomogą Ci osiągnąć cele zawodowe!

Wyniki wyszukiwania Filter

Międzynarodowy program mba w buenos aires

Mente Argentina
MBA
Lut 2021
<
Studia dzienne
<
10&nbsp;-&nbsp;12 miesiące
Język angielski
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Mente Argentina MBA Program został zaprojektowany dla studentów z całego świata, którzy nie tylko chcą zdobyć tytuł magistra w zakresie administracji biznesu, ale także poszuk ...

Czytaj więcej