$close

Filtry

Zobacz wyniki

Kształcenie na odległość Ład korporacyjny Praga 6 - programów Ład korporacyjny Praga 6 Ład korporacyjny , Praga 6

Mistrz administracji biznesowej, znany jako MBA, to absolwent stopień przyznawany tym, którzy zakończyć program koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Finanse, księgowość, zasoby ludzkie i inne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej koncentruje się na. Efektywny nadzór korporacyjny polega na wykorzystaniu wiedzy branżowej, umiejętności i technik teor… Czytaj więcej

Mistrz administracji biznesowej, znany jako MBA, to absolwent stopień przyznawany tym, którzy zakończyć program koncentruje się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Finanse, księgowość, zasoby ludzkie i inne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej koncentruje się na.

Efektywny nadzór korporacyjny polega na wykorzystaniu wiedzy branżowej, umiejętności i technik teoretycznych służyć organizacji w jego misji do odpowiedzialności gospodarczej i społecznej. Nauka o ładu korporacyjnego mogą nauczyć się, jak uporządkować politykę finansową, przepisy dotyczące ochrony środowiska i programów odpowiedzialności społecznej, aby mieć pozytywny wpływ na świat.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Republika Czeska jest krajem śródlądowym w Europie Środkowej. Kraj ten graniczy z Niemcami na zachodzie, na południu Austrii, Słowacji do Polski na wschodzie i północy. Jej stolicą i największym miastem, z 1,3 mln mieszkańców, jest Praga.

Kształcenie na odległość Ład korporacyjny Praga 6 - Weź Ład korporacyjny Praga 6. Wszystkie Ład korporacyjny program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Republice Czeskiej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
European School of Business & Management SE
Praga 6, Czechy

Specjalizacja MBA Corporate Management pogłębia kwestie zarządcze o inne ważne obszary, bez których kierownictwo nie może się obejść bez ustalania korporacyjnej strategii, pla ... +

Specjalizacja MBA Corporate Management pogłębia kwestie zarządcze o inne ważne obszary, bez których kierownictwo nie może się obejść bez ustalania korporacyjnej strategii, planu i celów. Nacisk kładziony jest na zarządzanie kryzysowe, które jest bardzo często pomijane, aw przypadku niekorzystnego scenariusza dochodzi do dość poważnych sytuacji. -
MBA
Czech
Online