MBA w zakresie operacji i zarządzania projektami

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 18

Opis programu

Przegląd

Za sukces i porażkę projektu odpowiada kierownik ds. Operacyjnych i projektów. Do obowiązków kierownika projektu należy planowanie, realizacja i zamykanie projektów poza zarządzaniem ogólnymi operacjami. Projekt jest wyjątkowym, przejściowym przedsięwzięciem, podejmowanym w celu osiągnięcia zaplanowanych celów, które można zdefiniować pod kątem wyników, wyników lub korzyści. Operacje i zarządzanie projektami (OPM) to gałąź zarządzania, która obejmuje zastosowanie procesów, metod, umiejętności i doświadczenia w celu osiągnięcia sukcesu projektu. Zaprojektowany zgodnie z PMBOK (Project Management Body of Knowledge) 6 edycja, koncentruje rdzeń tego programu jest na pięć grup procesów, tj., Inicjowania, planowania, realizacji, monitorowania i kontrolowania i zamykania. Zaprojektowany dla menedżerów operacyjnych, jak również kierowników projektów, program posiada moduły dotyczące strategicznego zarządzania projektami, wdrażania, strategicznych łańcuchów dostaw, relacji między podażą a celami biznesowymi organizacji i zarządzaniem operacjami biznesowymi.

Jeden rok MBA (Master of Business Administration) w zakresie operacji i zarządzania projektami to kompleksowy program przeznaczony dla menedżerów biznesowych, którzy czekają na wielką karierę w domenie operacji lub domeny zarządzania projektami. Po ukończeniu programu uczniowie otrzymają dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie zarządzania operacjami i projektami w Cambridge International Qualifications, w Wielkiej Brytanii oraz MBA w zakresie zarządzania operacjami i projektami od Universidad Catolica de Murcia, UCAM.

Studenci podejmujący studia MBA w zakresie operacji i zarządzania projektami podejmą podstawowe moduły dotyczące międzynarodowych zasobów ludzkich, strategicznego zarządzania zmianą, zarządzania strategicznego oraz przywództwa i zarządzania operacjami, a także wyspecjalizowane moduły w łańcuchu dostaw, żegludze i zarządzaniu logistycznym, zarządzaniu operacjami i strategicznym zarządzaniu projektem. i wdrożenie w pierwszej części, podczas gdy w drugiej części studenci wezmą moduł na temat środowiska społeczno-gospodarczego - prawne i pracy magisterskiej.

UCAM - podwójny program certyfikacji CIQ

Program podwójnego certyfikatu MBA w zakresie operacji i zarządzania projektami w ESBF będzie wspierany przez renomowany wydział z dziesięcioleci doświadczenia w dziedzinie. W trakcie programu studenci będą wystawieni na specyficzne dla branży studia przypadków, symulacje biznesowe i extempore. Wszyscy studenci zapisani do programu MBA będą mieli dostęp do biblioteki Exeed School of Business and Finance , dostęp do Ebrary z tysiącami czasopism i książek, regularne wizyty lidera branży i targi kariery

Podczas programu student może dołączyć do klubu sportowego, klubu przedsiębiorczości i klubu rozwoju zawodowego. W ramach programu studenci odwiedzą centra innowacji, duże organizacje, akceleratory i obiecujące startupy w całym regionie ZEA. Student ma również możliwość uczestniczenia w targach pracy w przedsiębiorstwie z udziałem najlepszych firm ZEA. Po ukończeniu programu student ma możliwość uczęszczania na zjazd uniwersytetu w kampusie UCAM, Murcia, Hiszpania.

London Leadership Workshop

Wszyscy uczniowie, którzy ukończyli pierwszą część programu, udadzą się do Londynu, Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w intensywnych warsztatach przywódczych i zwiedzaniu przemysłu.

O UCAM (Universidad Catolica de Murcia) - Katolicki Uniwersytet w Murcji

UCAM jest uniwersytetem o doskonałości opartym na Murcji w Hiszpanii. Rozpoczęty w 1995 roku, UCAM ma aktywną bazę studentów 21.000 uczniów i zatrudnia ponad 1000 nauczycieli akademickich. Program MBA w UCAM, Murcia, Hiszpania jest akredytowany przez ANECA, a uniwersytet jest członkiem ENQA, Universia i EUA. UCAM ma strategiczną sieć partnerską obejmującą ponad 300 uniwersytetów, w tym Stanford, National University of Singapore i National Technological University. UCAM ma strategiczne partnerstwo korporacyjne z liderami branży, w tym Coca Cola, Microsoft, Soft i SAP. Jako uniwersytet sportowy UCAM ma ponad 20 olimpiad jako absolwentów.

Informacje o CIQ

Cambridge International Qualifications to międzynarodowy organ przyznający nagrody w Wielkiej Brytanii. Firma CIQ nagradza profesjonalistów z całego świata w zakresie zarządzania i technologii oraz współpracuje z wiodącymi uniwersytetami na całym świecie. CIQ jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Zapewnienia Jakości w Szkolnictwie Wyższym, a programy CIQ są wspierane przez TQUK i NCFE. CIQ jest także korporacyjnym partnerem edukacyjnym ponad 100 organizacji na całym świecie.

Zarys programu - część A

Część A składa się z sześciu modułów, z których cztery stanowią rdzeń, a dwa są wyspecjalizowanymi modułami. Sześć modułów zostanie dostarczonych w ciągu sześciu miesięcy. Wszyscy uczniowie, którzy ukończą część A, osiągną 40 punktów ECTS, co odpowiada 120 brytyjskim kredytom.

  • Międzynarodowe zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Strategiczne zarządzanie zmianami
  • Zarządzanie strategiczne i przywództwo
  • Zarządzanie operacyjne
  • Strategiczny łańcuch dostaw i zarządzanie logistyczne
  • Strategiczne zarządzanie projektem i wdrażanie

Zarys programu - część B

Część B składa się z modułu obowiązkowego i pracy dyplomowej. Część B będzie trwała sześć miesięcy, a wszyscy uczniowie uzupełnią część A, a część B otrzyma tytuł MBA w zakresie zarządzania operacjami i projektami od UCAM Spain i uzyska 60 ECTS (European Credit Transfer System), który jest równoważny do 180 kredytów w Wielkiej Brytanii.

  • Społeczno-ekonomiczne - środowisko prawne
  • Praca magisterska

Dostawa - online:

Program zostanie dostarczony za pomocą najnowocześniejszego systemu nauczania online, a wszyscy uczniowie będą mieli dostęp do międzynarodowych czasopism i książek. Wszystkie programy zostaną dostarczone przez międzynarodowy wydział, a student może uczestniczyć w wykładach na żywo z wyższych wydziałów międzynarodowych, logując się w systemie. Wszystkie sesje zostaną nagrane, a słuchacze będą mogli słuchać wykładów w czasie wolnym. LMS ma opcję sesji wyjaśniającej wątpliwości i zajęć w klasie online. Zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu (niedziela i wtorek) przez trzy godziny.

Dostawa - klasa:

Dla uczniów, którzy chcą uczęszczać na zajęcia w klasie, Exeed School of Business and Finance będzie ułatwiać sesje lekcyjne w każdy piątek w kampusie w Sharjah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wszystkie sesje będą prowadzone przez wyższe wydziały. Wszyscy uczniowie otrzymają również dostęp do najnowocześniejszego systemu nauki, który ma opcję przesyłania zadań i materiałów referencyjnych oraz czasopism.

Przypisanie i ocena:

UCAM - ESBF postępuje zgodnie z podejściem opartym na przypisaniach, a uczeń musi przesłać zadanie po każdym module.

Stypendium:

Aby zachęcić do ciągłego uczenia się i wspierania edukacji dla wszystkich, UCAM - ESBF oferuje stypendia dla pracujących profesjonalistów. Studenci mogą uzyskać stypendium do 20% na podstawie osiągnięć akademickich i profilu pracy.

Dokumenty do oceny:

Wszyscy studenci zainteresowani przystąpieniem do programu UCAM - ESBF mogą uzyskać ocenę swojej kandydatury, przesyłając swoje dokumenty, w tym kopię świadectwa ukończenia edukacji, wznowić i kopię paszportu na adres info@esbfedu.com

Wlot:

UCAM - ESBF śledzić modułowe / rotacyjne spożycie i uczniowie mogą przyjmować na początku każdego modułu. Aby uzyskać pomoc w przyjęciu, wyślij swoje zapytania na adres info@esbfedu.com

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher ... Czytaj więcej

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher learning. Located in Sharjah, Exeed facilitates executive education, higher education and professional certifications to the professionals from various parts of the world through classroom sessions and also through its state of the art virtual learning campus known as EXEEDx School. Pokaż mniej
Sharjah , Sharjah , Oman Online , Arabia Saudyjska online , Singapore Online , Bahrajn Online , India Online , Dubai , Canada Online , Nigeria Online , Mumbai , Bangalore , Abu Dabi , Malezja online , Londyn , Rijad , Jeddach , Dammam , Al Ain + 18 Więcej Mniej