MBA w zakresie innowacji biznesowych

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

ESMT Berlin niepełnym wymiarze czasu Mieszane MBA w zakresie innowacji biznesowych to idealny sposób na kontynuowanie pracy w pełnym wymiarze godzin, przy jednoczesnym zdobywaniu wiedzy i kompetencji wspierających nie tylko rozwój osobisty, ale także rozwój i transformację firmy.

Program skierowany jest do osób z minimum trzyletnim doświadczeniem zawodowym, które chcą być skutecznymi agentami zmian w swojej organizacji. Niezależnie od tego, czy jesteś częścią dojrzałej firmy, która musi stymulować destrukcyjne innowacje, czy też startupem, który chce zwiększyć swoją skalę, ten program może być kolejnym krokiem w karierze.

Dowiedz się o podstawowych tematach MBA, a następnie o specjalnie zaprojektowanych kursach dotyczących koncentracji na klientach, strategii przedsiębiorczości i innowacji, biznesu cyfrowego i sprawności.

Elastyczność leży u podstaw tego dwuletniego programu studiów realizowanego osobiście i na najbardziej innowacyjnej wirtualnej platformie edukacyjnej na świecie przez światowej klasy wydział ESMT . Nasze zintegrowane podejście obejmuje 80% studiów online i 20% osobiście w ciągu 14 weekendów w Berlinie lub Monachium (wszyscy studenci uczęszczają na pierwszy moduł w Berlinie).

Członkostwo ESMT w sojuszu Future Management Management (FOME) gwarantuje dostęp do najbardziej innowacyjnego na świecie środowiska nauczania mieszanego.

Kluczowe fakty

 • Mieszana dostawa z 80% online / 20% osobiście.
 • Prowadzący do stopnia MBA ESMT Berlin (60 ECTS).
 • 24-miesięczny czas trwania programu.
 • 14 modułów bezpośrednich (czwartkowe popołudnie - sobota).
 • Oparte na kohortach: zaczynasz i kończysz z tą samą grupą ludzi, co pozwala zbudować sieć.
 • Lokalizacje: wybierz studia w Berlinie lub Monachium dla każdego modułu.
 • Spożycie we wrześniu 2020 r.
 • Najbardziej międzynarodowa sieć absolwentów w Niemczech.
 • Główne obszary: transformacja biznesu, innowacje cyfrowe, zwinność, zakłócenia, analityka.
 • Czesne: 38 000 EUR (stawka za wczesnego ptaka w wysokości 29 500 EUR do czerwca 2020 r.).

ESMT jest obecnie jedną z dwóch szkół biznesu w Niemczech, które znalazły się w rankingu FT Business School jako pierwsza szkoła biznesu w Niemczech i # 9 w Europie. Zobacz, gdzie znajdują się nasze programy.

132343_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

Co jest „mieszane” i dlaczego jest idealne?

Mieszane łączy to, co najlepsze w uczeniu się online i osobiście. Korzystasz z elastyczności interaktywnej nauki online we własnym tempie, jednocześnie ucząc się od rówieśników i światowej klasy wykładowców zarówno online, jak i osobiście. Każdy kurs zawiera zarówno komponenty bezpośrednie, jak i internetowe. Zachowaj obecną pracę, poszerz swoją wiedzę i zbuduj sieć w jednym programie.

Dlaczego klucz jest twarzą w twarz?

Łączenie sesji online z edukacją twarzą w twarz pozwala na intensywniejszą pracę z kolegami z klasy i usprawnia późniejszą współpracę online. Interaktywne elementy internetowego centrum cyfrowego ESMT pozwalają rozwijać osobiste relacje między elementami osobowymi.

Wyślij nam swoje CV do przeglądu profilu

Ciekawe, czy niepełnoetatowe MBA w zakresie innowacji biznesowych jest odpowiednie dla Ciebie i Twojej kariery? Wyślij link do profilu LinkedIn lub CV do naszego zespołu rekrutacyjnego w celu oceny profilu.

Warunki przyjęć

Aby złożyć wniosek, powinieneś mieć

 • Trzy lata podyplomowego doświadczenia zawodowego.
 • Licencjat lub równoważne kwalifikacje.
 • Dobre wyniki GMAT / GRE lub dobre wyniki w teście przyjęć ESMT .

Kluczowe cechy, których szukamy u kandydatów

 • Perspektywy międzynarodowe i kompetencje międzykulturowe.
 • Sposób myślenia o zmianach i innowacjach.
 • Ambicja i motywacja do pracy w pełnym wymiarze godzin i nauki w niepełnym wymiarze godzin.

Terminy

15 czerwca 2020 r .: Ostateczny termin nauki ptaków

15 sierpnia 2020 r .: Ostateczny termin składania wniosków

ESMT rekrutacjach ESMT proces selekcji, w którym wolne miejsca w klasie są zapełniane przez cały rok. Miejsce w klasie jest ograniczone i zdecydowanie zaleca się wczesne zastosowanie. Podania są rozpatrywane natychmiast po ich zakończeniu.

Opłaty i finansowanie

Kandydaci, którzy złożą wypełniony wniosek do 15 czerwca 2020 r., Otrzymają automatyczne obniżenie czesnego w wysokości 8500 EUR, zmniejszając czesne z 38 000 EUR do 29 500 EUR, co obejmuje dostęp do platformy edukacyjnej i treści oraz wymagane licencje na studia przypadków. Towarzyszące wyniki testu (GMAT, GRE, test przyjęć ESMT , oceny biegłości w języku angielskim) można przesyłać po tej dacie. Czesne jest płatne w trzech ratach przez cały czas trwania programu.

Pożyczki: ESMT oferuje dostęp do pożyczek edukacyjnych za pośrednictwem Prodigy Finance i Brain Capital.

Odliczenia podatkowe: Wiele krajów, w tym Niemcy, zezwala, aby czesne na studia wyższe i powiązane koszty były zaliczane do kosztów uzyskania przychodów.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schoo ... Czytaj więcej

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schools in Germany with a global network of alumni in over 50 countries. Pokaż mniej