MBA w transformacji cyfrowej

Informacje ogólne

Opis programu

Przekształć firmy dzięki cyfrowym innowacjom

Bez względu na to, gdzie się wybierasz, biznes ulega radykalnej transformacji dzięki cyfryzacji. Nowe, lukratywne okazje czekają na inicjatorów, podczas gdy wiodąca obecnie firma jest w rzeczywistości zakłócana przez przybysza.

Niezależnie od tego, czy postrzegasz to jako szansę, czy wyzwanie, możesz zmierzyć się z tą sytuacją z profesjonalną transformacją cyfrową MBA

Nowe tematy

W dzisiejszych czasach cyfryzacja, zakłócenia i duże zbiory danych zajmują wysokie miejsca w agendzie korporacyjnej wszędzie, ponieważ szybka transformacja ma wpływ na wszystkie branże. Specjalistyczny program MBA, zaprojektowany w celu zapewnienia podstaw obu tych technologii i szeregu narzędzi do zarządzania, będzie łącznikiem między wiedzą z zakresu zarządzania a procesami digitalizacji. Podejście to jest bardzo praktyczne, dzięki czemu będziesz w stanie połączyć to, czego się nauczysz, z kontekstem coraz bardziej zdigitalizowanego świata.

Wysoka elastyczność i wiele nowych sieci

Jedną z zalet programu jest jego wysoki stopień elastyczności pod względem intensywności uczenia się i czasu trwania programu: Oprócz zrozumienia ogólnych zagadnień związanych z zarządzaniem (Business Core) możliwe będzie wcześniejsze zaliczenie części specjalizacji. Na przykład ci, którzy chcą wziąć moduły Data Science na początku lub już to zrobili w krótkim programie na WU Executive Academy , będą mogli teraz korzystać z nich w całym MBA, w tym w rdzeniu biznesowym. Ta struktura zwielokrotnia dostępne możliwości nawiązywania kontaktów: nie tylko spotkasz kolegów z MBA, ale także możesz nawiązywać kontakty z innymi ekspertami w tej dziedzinie. Te różne kontakty są niezwykle cenne z punktu widzenia kariery.

Zadowolony

Ten program MBA obejmuje 4 części centralne

  • „rdzeń biznesowy”
  • „Data Science” (12-dniowy program)
  • „Transformacja cyfrowa” (4 dni)
  • i jeden do wyboru.

Możesz wpływać na treść swojego MBA, wybierając spośród różnych ofert; niektóre moduły koncentrują się na strategii, podczas gdy inne mają bardziej techniczny charakter. Aktualne przykłady to „Blockchain Transforming Business”, „Projekt organizacyjny”, „Strategic Foresight” lub „Data Governance”.

Ponadto możesz wybrać harmonogram kilku modułów, a tym samym wpłynąć na intensywność i czas trwania MBA.

Natychmiastowe zastosowanie wiedzy specjalistycznej

Ten MBA zapewni Ci natychmiastową wiedzę i kluczowe narzędzia. Umożliwia to lepszą prognozę strategiczną i skuteczne wdrażanie tego, co wiesz, po powrocie do pracy.

Grupa docelowa

  • Analitycy danych aspirujący do stanowiska kierowniczego
  • Eksperci z dziedziny techniki, którzy chcą pogłębić swoje umiejętności przywódcze i dobrze zrozumieć ogólne tematy zarządzania.
  • Odnoszący sukcesy menedżerowie, którzy widzą swoją przyszłość w dziedzinie digitalizacji i nauki danych i chcą zdobyć niezbędną wiedzę specjalistyczną.
  • Kierownictwo, które chce pogłębić i zaktualizować swoją wiedzę za pomocą programu MBA.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive edu ... Czytaj więcej

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive education. Thus it belongs to the leading business universities worldwide. The executive education portfolio of the WU Executive Academy includes MBA and Master of Laws programs, university certificate programs, custom programs and open programs. In recent years, the WU Executive Academy has become one of the leading providers in Central and Eastern Europe. Pokaż mniej