MBA w przedsiębiorczości

Informacje ogólne

Opis programu

W Swiss School of Management będziesz uczyć się wśród prawdziwie międzynarodowej organizacji studenckiej, ponieważ nasi studenci pochodzą z całego świata. Jesteśmy dumni z tej różnorodności, ponieważ zwiększa ona Twoje doświadczenie edukacyjne. Pracodawcy szczególnie cenią sobie ucznia przystosowanego do zróżnicowanego miejsca pracy. Dzięki naszemu programowi MBA studenci będą studiować przywództwo, biznes, przedsiębiorczość i filozofie zarządzania, które można zastosować do dowolnej roli kierowniczej w różnych branżach. Nasza szkoła biznesu zapewnia również uczniom praktyczne doświadczenie w prowadzeniu grup i dyskusjach w klasie.

Program obejmuje wykłady międzynarodowe, wizyty korporacyjne, prelegentów wizytujących, ćwiczenia samooceny oraz doradztwo w zakresie CV / stażu. Naszym celem jest rozpoczęcie rozwijania sieci uczniów od momentu ich przybycia.

MBA w przedsiębiorczości

Ten kurs pomaga rozwinąć globalny sposób myślenia, który mają odnoszący sukcesy liderzy w dzisiejszym zglobalizowanym świecie. Koncentrując się na kwestiach kulturowych i korzystając z międzynarodowych przykładów. Międzynarodowe zachowanie kierownictwa pomaga menedżerom rozwijać umiejętności i wiedzę, aby skutecznie przewodzić w globalnym środowisku biznesowym.

Studenci uczą się również współczesnych zastosowań, takich jak usługi (publiczne i prywatne), innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju i rozwoju, przedsiębiorczość społeczna; i finansowe aspekty przedsiębiorczości. Obejmuje to sporządzenie biznesplanu i jego zasadniczych części - finansowych, operacyjnych i rynkowych.

Co możesz zrobić ze stopniem MBA?

Wiele programów MBA oferuje kształcenie w zakresie ogólnego zarządzania wraz z bardziej specjalistycznym programem nauczania. W SSM oceniamy studentów i pomagamy im realizować specjalizację, która wykorzystuje ich wrodzone talenty. Chociaż studia MBA są drogie, wymagają dużej inwestycji emocjonalnej i mogą odciągnąć Cię od codziennej pracy, tylko MBA może zapewnić szereg istotnych korzyści w stosunkowo krótkim czasie, w kompleksowych ramach i przy trwałe referencje. To tylko MBA, który jest odpowiedni dla wszystkich branż i sektorów, będzie cenny niezależnie od kariery, która zostanie wybrana po ukończeniu studiów.

Ponieważ chcesz rozwijać swoją karierę.

Chociaż przez lata wspinanie się po szczeblach kariery może być możliwe, MBA uczy spojrzenia na problemy i możliwości całościowo. Zapewnia również ramy analityczne, takie jak oceny ryzyka, analizy kosztów i korzyści oraz plany strategiczne, które można zastosować do każdego napotkanego problemu lub okazji, co pozwala na zwiększenie wartości i rozwój kariery. Ponadto istnieją kariery, które wymagają tytułu MBA do awansu. Przykłady obejmują obszary finansów, bankowości i doradztwa.

Ponieważ chcesz zmienić karierę.

Jeśli jesteś zainteresowany zmianą kariery, zmianą branży lub sprawieniem, by stać się atrakcyjnym pracownikiem w różnych dziedzinach, dyplom MBA może Ci pomóc we wszystkich trzech dziedzinach. MBA podkreśla chęć uczenia się, chęć ciężkiej pracy i poświęcenie dla określonego celu. Ponadto doświadczenie MBA zmieni język, którym posługujesz się w rozmowach z przedsiębiorcami i potwierdzi, że jesteś gotowy na wyższe stanowisko lub całkowitą zmianę. Zapisując się na program MBA, będziesz mieć możliwość zdobycia ogólnej wiedzy biznesowej i zarządzania, którą można zastosować w prawie każdej branży.

Ponieważ chcesz przyjąć rolę lidera.

Nie każdy lider biznesowy lub dyrektor ma tytuł MBA. Jednak przyjmowanie lub branie pod uwagę roli przywódczej może być łatwiejsze, jeśli masz za sobą wykształcenie MBA. Dobra wiadomość jest taka, że możesz rozwinąć te cechy przywódcze, nawet jeśli nie były one czymś, z czym się urodziłeś. Zapisując się na program MBA, będziesz studiować filozofie przywództwa, biznesu i zarządzania, które można zastosować do prawie każdej roli przywódczej. Szkoła biznesu może również zapewnić praktyczne doświadczenie w prowadzeniu grup studyjnych, dyskusjach w klasie i organizacjach szkolnych

Ponieważ naprawdę jesteś zainteresowany studiowaniem biznesu.

Jednym z najlepszych powodów, dla których warto zdobyć tytuł MBA, jest fakt, że jesteś naprawdę zainteresowany studiowaniem różnych elementów biznesu. Jeśli podoba Ci się ten temat i czujesz, że możesz zwiększyć swoją wiedzę i doświadczenie, zdobycie tytułu MBA dla samego zdobycia wykształcenia jest prawdopodobnie godnym celem.

Nasza obietnica dla Ciebie:

Obiecujemy, że nasz program studiów MBA na pewno odmieni Twoje życie. Nie będziesz tą samą osobą. Będziesz patrzeć na świat i otoczenie innymi oczami. W pracy ludzie zauważą, że jesteś inny. Znajdziesz się na ścieżce sukcesu, satysfakcji i tworzenia bogactwa.

Ostatnia aktualizacja Lis 2020

Informacje o uczelni

Swiss School of Management (SSM) is one of the Top 5 Global Management Schools providing the most economical MBA/ BBA courses, with chosen Specializations that fit immaculately with employed professio ... Czytaj więcej

Swiss School of Management (SSM) is one of the Top 5 Global Management Schools providing the most economical MBA/ BBA courses, with chosen Specializations that fit immaculately with employed professionals’ work-life balance to befit them and help grow and learn regardless of their bustling schedules. Pokaż mniej