AACSB Accredited

Przedsiębiorczość jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin nauki w szkołach biznesowych w USA Ponad 65% osób w wieku milenijnym ma duże zainteresowanie byciem przedsiębiorcą.

Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu, począwszy od lata 2018 r., Meredith zaoferuje koncentrację na przedsiębiorczości i biznesie rodzinnym . Ponadto program MBA będzie oferować certyfikat w zakresie przedsiębiorczości i biznesu rodzinnego , który obejmuje przedsiębiorczy "boot camp" dla studentów ubiegających się o certyfikat podyplomowych.

"Podczas gdy większość programów przedsiębiorczości koncentruje się na ekscytujących startach" jednorożca ", które mają duży potencjał wzrostu, Meredith College zapewnia wspaniałe środowisko dla pragmatycznego i praktycznego" codziennego "przedsiębiorcy." Kristie Ogilvie, Dean, School of Business

Dlaczego warto studiować przedsiębiorczość w Meredith?

  • Zdobądź narzędzia do opracowania konkurencyjnego modelu biznesowego dla nowego planu uruchamiania lub rozwoju istniejącej firmy.
  • Dowiedz się o zasobach dostępnych dla potencjalnych i istniejących właścicieli firm oraz o tym, jak ograniczyć ryzyko.
  • Opracuj strategie marketingu, sprzedaży i nisz rynkowych.
  • Poszerz swoją umiejętność wymyślania kreatywnych rozwiązań
  • Dowiedz się, jak skutecznie komunikować swoje pomysły i sprzedawać się

Niezależnie od tego, czy zamierzasz założyć własny biznes, czy po prostu chcesz rozwijać umiejętności poszukiwane w dzisiejszym szybko rozwijającym się środowisku biznesowym, programy Meredith przygotują Cię do odniesienia sukcesu w Twojej karierze.

Aby zdobyć koncentrację, ukończysz 33-godzinny kurs MBA Meredith - z trzema zajęciami z zakresu przedsiębiorczości i przedsiębiorczości rodzinnej w celu uzupełnienia 24 godzin podstawowych kursów MBA. Certyfikat to 10-godzinny program składający się z obozu startowego i trzech zajęć z przedsiębiorczości.

Koncentracja na przedsiębiorczości i biznes rodzinny - program nauczania

Podstawy programowe MBA (24 punkty)

Przedsięwzięcia dotyczące przedsiębiorczości i biznesu rodzinnego (9 kredytów)

  • MBA - 626: Planowanie i projektowanie biznesowe (3 kr.)
  • MBA - 627: Finansowanie przedsiębiorczości i strategia (3 kr.)
  • MBA - 628: Zarządzanie rosnącym przedsięwzięciem (3 kr.)

Wymagania dotyczące programu nauczania i opisy kursów podlegają zmianom w każdym katalogu.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Meredith College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019