MBA w niepełnym wymiarze godzin

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Nie wszyscy mogą naciskać pauzę w swojej karierze. SFU Beedie w niepełnym wymiarze godzin MBA jest przeznaczony dla pracujących profesjonalistów w dzielnicy regionalnej Metro Vancouver. W ciągu 24 miesięcy będziesz przechodzić kolejne etapy programu z małą, różnorodną grupą innych profesjonalistów, którzy wnoszą różne perspektywy do stołu.

Zamiast robić sobie przerwę w karierze, uczęszczasz na zajęcia dwie noce w tygodniu i stosujesz to, czego się uczysz następnego dnia. To przełomowe doświadczenie, które zaczyna pchać Twoją karierę od samego początku.

Dla kogo to jest

24-miesięczny SFU Beedie w niepełnym wymiarze godzin jest idealny, jeśli jesteś profesjonalistą pracującym w pełnym wymiarze godzin na wczesnym lub średnim etapie swojej kariery. Jesteś gotowy, aby dowiedzieć się więcej i zdobyć nową wiedzę i umiejętności, bez przerwy w karierze. I jesteś skłonny poświęcić się wieczorowym studiom w naszym zapierającym dech w piersiach kampusie Surrey i na weekendowej sesji w każdym semestrze.

Czego się nauczysz

Program MBA w niepełnym wymiarze godzin składa się z innowacyjnych i unikalnych kursów - od miejscowych perspektyw po zrównoważony rozwój. Dowiesz się dzięki studiom przypadków, które pozwolą ci lepiej zrozumieć rzeczywiste wyzwania stojące przed wszelkiego rodzaju firmami. Symulacje pozwalają ci przyjąć hipotetyczną rolę decydenta, dzięki czemu masz możliwość oceny wyzwań biznesowych z różnych punktów widzenia.

Gdzie cię to zaprowadzi

Program pozwala ci rozwijać się w karierze lub rozwijać umiejętności całkowitego zmieniania ścieżek podczas pracy. Program łączy teorię i zastosowanie, co pozwala budować zaufanie i podejmować skuteczne decyzje zarządcze.

Harmonogram

Studiuj i ucz się, nie robiąc przerwy w karierze. Niepełnym wymiarze czasu MBA zachęca do transferu wiedzy z klasy, do pracy i z powrotem. Przenieś swoje rzeczywiste wyzwania biznesowe do klasy i dowiedz się, co zrobiliby Twoi instruktorzy i rówieśnicy.

Większość wieczorów i weekendów będzie bezpłatna, aby pomóc ci utrzymać równowagę między pracą a nauką / życiem.

  • 24 miesiące w niepełnym wymiarze godzin
  • Poniedziałkowe i czwartkowe wieczory od 18:00 do 21:30
  • Jeden weekend intensywny w semestrze
  • Stycznia data rozpoczęcia

131330_ScreenShot2020-02-18at1.54.20PM.pngfot. dzięki uprzejmości Simon Fraser University - Beedie School of Business

Lokalizacja

Wielokrotnie nagradzany kampus Surrey w SFU znajduje się w centrum Vancouver i jest łatwo dostępny tranzytem.

Warunki przyjęć

Czteroletni stopień licencjata ze skumulowaną średnią ocen co najmniej 3,0 / 4,33 (B) lub średnią ocen co najmniej 3,33 / 4,33 (B +).

Wymagamy minimalnego wyniku GMAT 550. Przyjmujemy również egzamin GRE (minimalny wynik 155 w każdej sekcji). Dostępne są wyjątki GMAT.

Kandydaci powinni mieć co najmniej cztery lata doświadczenia zawodowego po ukończeniu studiów licencjackich, z pewnymi obowiązkami kierowniczymi.

Wszyscy kandydaci muszą biegle władać językiem angielskim. Jeśli Twoim podstawowym językiem nie jest angielski, musisz wykazać się wystarczającą znajomością języka angielskiego poprzez jeden z dwóch dopuszczalnych testów: TOEFL lub IELTS.

Nie możemy rozpatrywać kandydatów, którzy obecnie nie pracują lub nie otrzymali oferty pracy w pełnym wymiarze godzin w Vancouver lub w okolicy.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing g ... Czytaj więcej

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing global-class research for the knowledge economy. We are based in Metro Vancouver, British Columbia—Canada’s Asia Pacific Gateway and a growing hub for international trade, entrepreneurship, and technology. Pokaż mniej
Vancouver , Surrey + 1 Więcej Mniej