MBA w międzynarodowym zarządzaniu łańcuchem dostaw

Informacje ogólne

Opis programu

W dzisiejszych czasach łańcuch dostaw podlega szybkiej transformacji i rozwojowi. Nowe technologie i ulepszenia IT, takie jak sztuczna inteligencja, blockchain, robotyka, uczenie maszynowe i przetwarzanie w chmurze, w ogromnym stopniu kształtują branżę logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, a także nasze życie.

Według Allied Market Research, nie jest tak, że sektor zarządzania łańcuchem dostaw osiągnie 24,532 miliardy dolarów do 2025 roku, rosnąc w złożonym rocznym tempie wzrostu wynoszącym 9,7% od 2018 do 2025 roku. Wszystkie te zmiany przekładają się na przyspieszenie i niższy koszt usług dostawczych, a także poprawę niezawodności usług. Niewątpliwie branża logistyki i łańcucha dostaw nie jest taka sama, jak dziesięć lat temu i nadal obserwuje szybką transformację we wszystkich sektorach. Dlatego technologia nie jest uważana za przewagę rynkową dla firm najbardziej obeznanych z technologią, ale za standard na poziomie ogólnym. Dlatego kluczowe jest, aby kluczowi gracze sektora przewidzieli, w jaki sposób najnowsze innowacje wpłyną na ich łańcuchy dostaw, i odpowiednio wykorzystają nową technologię.

Realizując ten podwójnie akredytowany program MBA, studenci uzyskają dostęp do rzetelnej i praktycznej edukacji w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw oraz będą badać najnowsze osiągnięcia i technologie w celu świadomego wykorzystywania i stosowania ich w życiu zawodowym.

142893_pexels-photo-2422288.jpeg

Program nauczania

 1. Strategia i globalizacja
 2. Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi
 3. Zarządzanie operacyjne i handel
 4. Marketing międzynarodowy
 5. Zarządzanie finansami i gospodarką
 6. Przedsiębiorczość i innowacje
 7. Gra Biznesowa
 8. Nowe technologie i optymalizacja SCM
 9. Strategia zakupów i zaopatrzenia w SCM
 10. Dystrybucja, przechowywanie, obsługa, transport i logistyka zwrotna w SCM. Zarządzanie zapasami
 11. Jakość, produktywność i operacje
 12. Final Master's Project

Ostateczny projekt studiów magisterskich jest napisany jako biznesplan lub studium przypadku dla istniejącej firmy. Jest to doskonała okazja dla studentów, aby rozwinąć swoje pomysły biznesowe i dać im życie, ponieważ projekty są nadzorowane i prowadzone przez jednych z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Gorąco zachęcamy naszych uczniów do skorzystania z projektu mistrza, aby przekroczyć swoje granice, wykorzystując go jako ćwiczenie przedsiębiorczości.

Projekt może być wykonany indywidualnie lub w grupie.

Profil ucznia

 • Specjaliści z obszarów logistyki i łańcucha dostaw, którzy chcą aktualizować swoją wiedzę i umiejętności u najlepszych specjalistów w branży.
 • Przedsiębiorcy, którzy chcą uzyskać szczegółowy obraz swojego łańcucha dostaw, operacji i aspektów zarządzania logistyką, wraz z najnowszymi osiągnięciami i technologiami dostępnymi na rynku.
 • Niedawni absolwenci, którzy chcą specjalizować się w zarządzaniu łańcuchem dostaw z innowacyjnym i unikalnym podejściem, które pozwoli im uzyskać przewagę konkurencyjną w momencie wejścia na rynek pracy.

Akredytacja

Podwójny stopień w zarządzaniu łańcuchem dostaw

 • MBA w międzynarodowym zarządzaniu łańcuchem e-dostaw przez BEBS Barcelona Executive Business School
 • Tytuł magistra w zakresie międzynarodowego zarządzania łańcuchem dostaw przez UCAV (Katolicki Uniwersytet Ávila)

BEBS to prywatna szkoła biznesowa, zapewniająca wyższe wykształcenie ważne na całym świecie, a także jest członkiem Stowarzyszenia Szkół Biznesowych w Hiszpanii (AEEN) oraz Prywatnej Szkolnictwa Wyższego Unii Europejskiej (EUPHE).

Wymagane dokumenty

 1. Aktualne CV (CV)
 2. List motywacyjny
 3. Paszport lub dowód tożsamości
 4. Licencjat
 5. Zapis akademicki (zapis / oceny)
 6. IELTS 6.0 lub równoważny, taki jak TOEFL lub wcześniejsze wykształcenie w języku angielskim
Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing t ... Czytaj więcej

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing to the development of current and future leaders of many countries and sectors. BEBS is an innovative institution, making a positive, comprehensive and consistent impact on people, businesses, and society. The success of BEBS is based on an academic approach, with a strong focus on professional and humanistic approach to Business and Leadership: during any of our Programs our professors and executive professionals bring reflection, dialogue, critical analysis, projects and initiatives to ensure excellent education, consequently generating a valuable contribution to business and social transformation. Pokaż mniej