Przeczytaj oficjalny opis

prezentacja

Program MBA specjalizuje się w szpitalnictwie

Zarówno koncentruje się na rozwoju zawodowym i poprawę rentowności i konkurencyjności instytucji, gościnność MBA

Wraz z tym, studenci MBA wykuć swoją zdolność do rozumienia i wykorzystania możliwości stwarzanych przez nowe technologie, Internet i sieci społecznych. Pod koniec kursu, studenci są w stanie stworzyć i prowadzić innowacyjne firmy, dzięki czemu cyfrowe prawdziwą siłę i kluczową sukces ich firmy.

Hasłami: Specjalizacja, skuteczność i Zarządzania

Program MBA Hotelarstwo

cele

The Hospitality MBA

Pod koniec swojej podróży, będziesz menedżerów w umiejętności, zdolności i wartości w następujący sposób:

Global Vision z branży turystycznej poprzez podwojenie zasięgu międzynarodowym i przedsiębiorczy, MBA Hotelarstwo

strategiczne plany rozwoju: dostarczenie studentom podstawowych narzędzi w rozwoju i realizacji strategicznych planów operacyjnych na poziomie krajowym i międzynarodowym, w obszarach turystycznych.

Innowacje i zrównoważony rozwój: poprzez szkolenia zarówno kompleksowej i specjalistycznej, będziesz mógł rozwijać zarówno swoją kreatywność i zdolność do innowacji, ale także zrównoważonego podejścia do zarządzania sektorem.

umiejętności menedżerskich i osobistych: utrzymując swoją międzynarodową ostrości, ten program dadzą Ci umiejętności, aby optymalnie zarządzać zespołem w ramach uczestnicząca, spokojny i korzystne

W najnowszych trendów i wartości: analizy globalnych trendów w branży, wgląd i strategii, by stać się liderami organizacji turystycznych świat z etyki, etyki i pragmatyzmu.

Mocne strony programu

Ostelea Rabat zaprojektował swój program treningowy, biorąc pod uwagę stan faktyczny i potrzeb rynku.

To nie wszystko! Ostelea Rabat oparła się również z wiedzy grupy szkoleniowej do opracowania programu wierny obietnicy szkoły: w dużej mierze skierowana do rzeczywistości sektora z praktycznego punktu widzenia.

Więc wybrać Gościnność MBA

Sieć: z cyklu spotkań z liderami turystyki biznesowej i międzynarodowych ekspertów w dziedzinie turystyki, uczniowie mogą tworzyć własne sieci zawodowej.

Seminarium „Business”: studenci będą mieli możliwość wzięcia udziału w seminariach, którego celem jest podzielenie się doświadczeniami z liderów firm branży turystycznej

Skupić się na „Revenue Management” przez Games Firma: to specjalistyczna dziedzina marketingu jest przede wszystkim poprzez praktyczną wizję gier biznesowych.

wielokulturowym wydział: kursy prowadzone są przez profesorów i ekspertów krajowych i międzynarodowych liderów biznesu w branży turystycznej

Zanurzenie w świecie biznesu: w celu uzupełnienia niektórych modułów nauczania, uczniowie przeprowadzenia wizyty w przedsiębiorstwach, szczególnie w placówkach hotelowych, firm i organizacji turystycznych.

Studia przypadków: w celu poprawy zdolności uczniów do podejmowania decyzji, ale również do rozwoju ich kreatywności, umiejętności analityczne, komunikacji ustnej

Residencial umiejętności zarządzania: intensywny weekend, podczas którego studenci wykonują ćwiczenia do rozwijania swoich umiejętności menedżerskich i przywództwo

treść szkolenia

Program MBA Hotelarstwo

 • Środowisko i światowy rynek
 • zarządzanie talentami
 • Zarządzanie międzynarodowe firmy
 • Umiędzynarodowienie działalności
 • stopniowanie pamięci
 • Specjalistyczne seminaria
 • staż Graduation

Proces uczenia się kończy pracy magisterskiej, która będzie opracowanie biznesplanu przedsiębiorstwa turystycznego, w którym uczniowie będą opisywać projektu, analizę rynku, działania i strategie realizowane przy ocenie zasadności ekonomicznej i finansowej.

kariera

The Hospitality MBA

 • Menedżer hotelu
 • Dyrektor firm turystycznych
 • Dyrektor w ciągu kluczowych funkcji operacyjnych przedsiębiorstw turystycznych, takich jak zasoby ludzkie, CFO, Dyrektor Marketing Manager lub Dyrektora Operacji.
 • wyspecjalizowane agencje doradztwa w sektorze turystycznym
 • Przedsiębiorca w sektorze turystycznym
Program prowadzony przez:
Francuski

Zobacz 1 więcej kursów w Ostelea Morocco »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
15,500 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa