MBA zintegrowane zarządzanie trwałość - kwar

Informacje ogólne

Opis programu

Zintegrowane MBA

Zarządzanie Zrównoważony rozwój - kwar

Akredytowany program MBA

„Zintegrowane Zarządzanie Zrównoważony rozwój - kwartet” jest wyrazem polityki Zittau / Görlitz, aby stworzyć nowy rynek i aplikacje zorientowane.

Program umieszcza absolwentów w stanie być w stanie zaspokoić potrzeby w miejscu pracy, które dzisiaj są oznaczone globalizacji, niedobór zasobów i coraz silnej konkurencji. Zarządzanie Zrównoważony rozwój jest trudnym zagadnieniem przekrojowym, które wymaga systematycznych procesów, struktur adaptacyjnych i sprawną komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Te cztery imiona, dając do zilustrowania zagadnień, które obejmuje zarządzanie Corporate Sustainability Naszym zdaniem:

  • ść
  • U mweltmanagement
  • rbeitsschutzmanagement
  • zarządzanie ISK R

Cztery obszary tworzą podstawowych modułów naszego studia. Są one z pożytkiem uzupełniony przez moduł złożonych przywódczych i umiejętności społecznych, jak również modułów wybieralnych z obszaru ekonomii.

studenci pracujący

Nasza oferta skierowana jest do profesjonalistów, którzy chcą czegoś więcej niż tylko treningu technicznego. Dla nas, to zaznajomienie się z dynamicznych i złożonych problemów naszych czasów, naznaczonych globalizacji, niedobór zasobów i coraz silnej konkurencji. Tu oczywiście jest praktyczny i biznesem. Niezbędne podstawy teoretyczne dać naszym profesorom. Praktyczne producenci doświadczeni eksperci i profesorowie. Uczestnicy, ich doświadczenia i pytania są zawsze w centrum. Dążymy do wspólnego procesu uczenia się aktywnego, a nie biernego teoretycznej edukacji wykładowca uczących się.

Rozwój i testowanie programu jest projekt Wydziału matematyka / Przyrodniczych na Uniwersytecie w Zittau / Görlitz i był finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Wolnego Państwa Saksonii.

Czas trwania programu magisterskiego zawiera pięć semestrów zaw. Praca magisterska. Studenci zdobędą 90 punktów ECTS oraz opłatę, TÜV certyfikaty:

  • Przedstawiciel Zarządzania Jakością,
  • Oficer i Zarządzania Środowiskowego
  • Zarządzanie bezpieczeństwem oficer.

Nie są pobierane czesne w wysokości 2250 euro za semestr. O indywidualnych możliwościach finansowania, chcielibyśmy poinformować!

Istotne wejścia studyjne może zostać przyjęta na życzenie.

Warunki przyjęcia

Oprócz profesjonalnego wyższym wykształceniem jest wymagany co najmniej jeden rok doświadczenia w danym zawodzie.

Przydatność i indywidualnej sytuacji wnioskodawców zostanie ustalona w osobistej rozmowie rekrutacyjnej.

W przypadku wnioskodawców zagranicznych jest również dowód biegłości w języku niemieckim na poziomie uniwersyteckim (GSH) jest wymagane.

celem badania

Wymianę specjalistycznej wiedzy i ostatnich wydarzeń i interdyscyplinarnego podejścia różnych systemów zarządzania pozwoli absolwentom w stanie zidentyfikować problemy ekonomiczne, analizy i opracowania niezbędnych rozwiązań. Te dodatkowe moduły przygotowania przyszłych liderów przed wprowadzeniem rozwiązania w praktyce.

Stopniowanie

MBA - Master of Business Administration

Akredytowany stopień MBA spełnia wymagania dotyczące dostępu do wyższej służby w administracji publicznej i kwalifikacje do zadań menedżerów w firmach.

Możliwości kariery

Bliski zarządzanie i obowiązki zapewnienia jakości i ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa oraz zarządzania ryzykiem.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Istnieje wiele miejsc, gdzie może być badane również. Ale jest tylko jedna Zittau / Görlitz. Pod wpływem integracji regionalnej w pięknych krajobrazów w trójkącie granicznym między Niemcami, Polska i ... Czytaj więcej

Istnieje wiele miejsc, gdzie może być badane również. Ale jest tylko jedna Zittau / Görlitz. Pod wpływem integracji regionalnej w pięknych krajobrazów w trójkącie granicznym między Niemcami, Polska i Republika Czeska oczekuje studentom wyjątkowe, niepowtarzalne i światowej klasy instytucji edukacyjnej. &nbsp Brak czesnego, niskie koszty utrzymania, rodzinna atmosfera, intensywnej opieki medycznej. Plus ultra-nowoczesne wyposażenie oraz liczne kontakty z regionalnymi firmami krajowymi i międzynarodowymi - to idealne warunki do dyplomem skuteczny i praktyczny. I całkiem możliwe powody, większość naszych studentów ukończeniu studiów w wyznaczonym terminie. Potem spodziewać się wielkich perspektyw zawodowych.Wysoka stopa umieszczenie naszych absolwentów - nie mniej efektem doskonałej jakości naszego nauczania i badań naukowych. &nbsp Ponadto, są wyposażone w nowoczesne laboratoria i sale wykładowe, nowy kampus w Zittau i Görlitz kampusu prawo sprawie warunków Nysa studiów, studenci szukać gdzie indziej na próżno. &nbsp Badania w Hochschule Zittau / Görlitz. Oznacza to, że studiując na najlepszych warunków nauczania i badań, z ponad 3800 studentów, 130 profesorów i ponad 100 pracowników naukowych. &nbsp&nbsp Nasze kontakty. Międzynarodowe i na świecie. &nbsp Hochschule Zittau / Görlitz jest prawdziwie międzynarodową instytucją edukacyjną.Spośród łącznie 115 uniwersytetów w 38 krajach, istnieje szkół średnich spółek. Z Afryki Południowej do Stanów Zjednoczonych, z Brazylii do Wielkiej Brytanii do Rosji. To dostaje słowo "punkt wyjścia na świat " wymiar namacalne. &nbsp Ponadto możemy wskazać na wielu międzynarodowych współpracy z partnerami branżowymi, z uznanymi międzynarodowymi stopni i naszej międzynarodowej sieci Nysy University. Studia w Hochschule Zittau / Görlitz - to znaczy studiowanie w obliczu globalizacji. Pokaż mniej