Przeczytaj oficjalny opis

MBA - zarządzanie w przedsiębiorstwach państwowych

Przedsiębiorstwa publiczne, czasami nazywane także przedsiębiorstwach państwowych, pozostają ważnym, a także znaczna część krajowych gospodarek na całym świecie. Zatrudniają wiele udanych specjalistów z dogłębną wyraźnym wiedzy zawodowej, zwykle w obszarach technologicznych lub w administracji publicznej, którzy często nie mają wiedzy na temat zarządzania, które pozwolą im udanej kariery zarządzania. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na taką edukację, luty postanowiła zaoferować magistra Management Program w przedsiębiorstwach publicznych, który łączy ogólne MBA z specyfiki przedsiębiorstw publicznych i jest specjalnie zaprojektowany do dużych osiągających profesjonalistów, którzy zdobyli stopnie licencjata w życiu społecznym, technicznym , naturalne i wszystkie inne nauki, którzy chcą wykonać kolejny ważny krok w ich karierze.


Lut magisterska Program Zarządzanie Przedsiębiorstw Publicznych jest oferowany jako dwuletniego programu MBA i jest otwarty dla młodych specjalistów, którzy już zdobyli swoje licencjackich stopni. Jest ona wyjątkowa, ponieważ obejmuje dwa kluczowe obszary dla udanej kariery w zarządzaniu, czyli wiedzę ogólną MBA dostosowany do publicznych przedsiębiorstw i określonego klucza wiedzy funkcji biznesowych istotnych dla przedsiębiorstw państwowych.


Program obejmuje szeroki zakres zagadnień z zarządzania strategicznego zarządzania finansami, zarządzania marketingowego, zarządzania informacjami, zarządzania zasobami ludzkimi do teorii organizacji, międzynarodowego ładu ekonomicznego i innych. Tematy zostały omówione w głębi poprzez połączenie wiedzy teoretycznej w obu polach z aplikacji zorientowanych na praktykę. Bada Najbardziej aktualne koncepcje we wszystkich głównych obszarach biznesowych na
poziom zaawansowany. Uczestnicy rozwijają zarówno akademickie doskonałości i praktyczne na umiejętności będą potrzebne do osiągnięcia sukcesu w karierze zawodowej.


Jako dwuletni program MBA w pełnym wymiarze czasu Lut magisterska Program Zarządzanie Przedsiębiorstw Publicznych jest całkowicie w języku angielskim. Program składa się z:

• 15 podstawowych kursów, które zapewniają kompleksową wiedzę na temat przedsiębiorstw publicznych w gospodarce narodowej iw zglobalizowanym świecie;

• 3 przedmioty do wyboru, które oferują indywidualne specjalizacji zawodowej;

• Praca magisterska, praca to projekt oparty na co stawia nowe nauki do pracy.

Dwuletni Master Program Zarządzanie Przedsiębiorstw Publicznych oferuje uczestników, w zależności od tego, Studia I stopnia (licencjackie) w ich posiadaniu, aby osiągnąć nowe szczyty zawodowych.
W ramach programu uczestnicy budować na wiedzy i umiejętności, które już nabytych w swoich wcześniejszych badaniach i życia zawodowego.

Wymagania wstępne

• licencjackich (licencjat) stopień University College lub akredytowanego przez kraj pochodzenia;

• umiejętność porozumiewania się w języku angielskim.

Procedura Zapisy i przyjęcia

  • Wymagane dokumenty dotyczące uznawania stopnia Bachelor przez Uniwersytet w Mariborze musi być złożone do dnia 1 lipca.
  • Wniosek o przyjęcie na studia podyplomowe należy złożyć do dnia 31 sierpnia.
  • Oczekuje się, że Zapisy do studiów podyplomowych się odbyć pod koniec września.

Życie w Mariborze

Maribor, którego początki jako miasto sięgają 13 wieku, jest dziś drugim co do wielkości miastem (95.171 mieszkańców w styczniu 2011 roku) Słowenii i stanowi środek słoweński Styria (Štajerska) regionu.


Maribor leży w objęciach zielonych Pohorje gór i wzgórz uprawy winorośli, po obu stronach rzeki Drawy. Pohorje jest centrum narciarstwa w zimie i miejsce do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i rekreacji przez cały rok. W miejscowości Maribor znajduje się duża liczba chronionych atrakcji przyrodniczych: trzech regionalnych parków krajobrazowych / (Drawa, Trije ribniki, Mariborsko jezero), rezerwatu przyrody (Mariborski otok) i inne.


charakter miasta został ukształtowany przez jej przemysłu, który po przeprowadzonej znaczącą rolę w słoweńskiej gospodarki. Oprócz tego, Maribor oferuje bogate i różnorodne doświadczenie kulturowe dla mieszkańców i turystów. Oprócz wielu imprez kulturalnych, mieszkańcy mogą podziwiać piękne i relaksujące otoczenie miasta jako to leży u podnóża gór Pohorje, zapewniając wiele atrakcji na świeżym powietrzu, takich jak turystyka i jazda na nartach.


Specjalne wydarzenia, takie jak tradycyjnego Złota Fox Trophy, damska konkurencji Ski World Cup, a także międzynarodowego Festiwalu wielokulturowym Wielkiego Postu i wydarzenia wokół Starego Winorośli zapewniają szczególnie animowany atmosferę. Maribor jest również znany ze swoich doskonałych win, jak wiele winnic otaczają miasto.


Ponadto, z Uniwersytetu Maribor to również miasto z dobrej potencjału intelektualnego.


Fakt, że miasto wybrało nazywać się "miastem University" oznacza jego świadomości znaczenia edukacji i badań w jej rozwoju.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w University of Maribor Faculty of Economics and Business »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,800 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paźdz. 2019