Profesjonalistów, którzy chcą przewagi konkurencyjnej dyplom MBA, ale także chcą nadal pracować w pełnym wymiarze czasu spojrzeć na trzy lata Michael G. Foster School of Business Evening MBA. Oprócz samych wspaniałych funkcji znaleźć w programie w pełnym wymiarze czasu - dokładnej, cross-funkcjonalnych programów nauczania w Business Essentials, doświadczonych wykładowców, którzy są o dużej wiedzy i wrażliwości, i praktyczne możliwości edukacyjnych mających na celu zwiększenie budowania zespołu i przywództwo umiejętności - Evening MBA Program posiada zalety unikalny program.

Przegląd programu

Wieczór Master of Business Administration Program oferuje bardzo skuteczny sposób zwiększenia swojej działalności i umiejętności w zakresie zarządzania i regenerujące potencjału zawodowego. Reklamowany jako program wzorem dla innych uczelni, to przestrzegane University of Washington program oferuje te same edukacji naszych prestiżowych dni w pełnym wymiarze czasu program MBA w formacie, który może pomieścić pracujących.

Większość studentów MBA wieczorne sytuacji na rynku pracy, który jest wystarczająco stabilny do wzięcia na rygorystyczne wymagania absolwent poziomie klas, czas studiów i spotkań grupy. Nic dziwnego, że przeciętny wiek, doświadczenie zawodowe i rozwój kariery pre-MBA studentów wieczorem są wyższe niż dzień studentów. Wieczorem studenci są najbardziej skłonna do użycia zdobytej wiedzy w programie, aby przejść z aktualnego pracodawcy lub przejście na lepszej pozycji w pokrewnej dziedzinie, często przed zakończeniem stopnia.

studentów Evening się dwu-i cztero zaliczeń ponad 10 kolejnych kwartałów 10-tygodniowe. Pierwsze siedem czwartych składają się głównie z wymaganych klas podstawowych, pozostałe trzy czwarte oferty zaawansowanych badań w różnych dziedzinach biznesu. Studenci zazwyczaj uczęszczać na zajęcia od poniedziałku do środy od godziny około 6:15-9:40 pm w ciągu pierwszych sześciu kwartałów. Przez podstawowych kursów, przeznaczonych grupach od pięciu do sześciu osób, zwykle zbiera się raz w tygodniu na jedną noc. Do wyboru oferowane są w trzy godziny spotkanie bloków raz w tygodniu od poniedziałku do nocy w czwartek. Studenci zazwyczaj trwać dwa electives w każdym z ostatnich czterech kwartałów. Niektórzy uczniowie dodatkowe wyboru lub wziąć udział w planowanym w ciągu dnia do studia na początku.

Specjalne programy - Bring Your Future do Focus

Wieczór MBA Program oferuje wiele specjalnych programów, jak opcje, które można realizować w ramach swoich obieralnych.

Certyfikat Programy


Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości i Global Business Program oferuje możliwości poza szkołą skupić nauki. Oprócz zdobywania doświadczeń w świecie rzeczywistym i sieci możliwości, otrzymasz certyfikat na danym obszarze koncentracji.

Inne konkretne obszary badań, w których być może zainteresuje Cię to:

  • Global Trade Transport i Logistyka (GTTL)
  • Program Certyfikat Zarządzania Środowiskowego
  • Real Estate Studies

Dwa stopnie


Jeśli długofalowych interesów span kilku dyscyplin naukowych, wielokrotne tytuły lub dwóch studiów może być dobrym wyborem dla Ciebie. Opcja ta pozwala studentom zdobyć dyplom MBA podczas wypełniania drugiego stopnia magisterskie. Aby się zakwalifikować, musi odnosić się do uczniów i zaakceptowane przez obie programów. Zwróć uwagę, że chociaż wieczorowe kursy MBA są oferowane w niepełnym wymiarze czasu pracy, kursy z innych szkół mogą być w pełnym wymiarze godzin lub dzień po raz.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w University of Washington Foster School of Business »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
3 lat
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019