MBA w Corporate Social Responsibility

CSR jest darem młodych Indiach. Pojawiła się jako głęboki obszar zarządzania, zapewniając możliwości i wzrost. Nowy zakres pracy, łamie granice koncepcji maszynowych. Raczej łączy maszynę i ludzkość. Jest to jedyny obszar, który oferuje przyjemność z kombinacją ludzkiego wzoru i biznesu. Tak więc, dla jutrzejszego menedżera CSR, jednostka musi być dobrze wykształcona i dobrze przeszkolona w zakresie CSR. Również aby być typowo pielęgnowanym w perspektywie CSR.


O programie (MBA w CSR)

Endeavour rozpocząć MBA w kursie CSR jest narodową potrzebą i uważany za krajowy wkład też. Od teraz będą to odniesienia do roku 2013; powołując się na mandat prawa CSR jako nową cechę biznesową, większą niż jakikolwiek inny obszar zarządzania specjalizacją. CSR w firmach Bill to milcząca rewolucja, która obejmie indyjską trajektorię wzrostu na innym poziomie. Wartość naszej MBA w programie CSR można znaleźć w szerokim zakresie ekspozycji z akademickich opcji i możliwości profesjonalnych wyników. Zgodnie z prawem, istnieje ponad 3000 dużych firm, a inne 11000 firm musi utworzyć dział CSR z pełną operacją. Od tego roku wymagałoby to tysiące specjalistów. Dlatego CSR-CoE jest tylko indyjskim. Pierwsza instytucja Azji Południowej oferująca 120 miejsc.


Program wyróżniający się funkcją

MBA w CSR stwarza okazję do rozwoju swojej kariery, łącząc kwestie społeczne z perspektywami biznesowymi. Lepsza pielęgnacja w taki sposób, w jaki będzie można powiązać i różnicować typowy projekt socjalny z korzyściami dla ludzi poprzez udział firmy w CSR. Sprawozdawczość na rzecz zrównoważonego rozwoju już znajduje się w obszarze CSR. Jest to związane z relacjami przemysłowymi, zarządzaniem łańcuchem dostaw, wartościami R & R i marką, lista jest dosłownie duża. To wyposaży Cię w wiedzę i umiejętności, aby zająć się biznesem i społeczeństwem dla dobra ludzi.

Jest to pierwszy oficjalny program zarządzania, który ma potencjał zawodowy z rozwojem kariery zawodowej. MBA w CSR jest świeżym przedsięwzięciem, aby zrealizować moc swoich marzeń. Jeśli masz powód, aby wzrosnąć w swoim czasie, to program jest odpowiedzią.

Rozumiemy Twoje możliwości i jest to nasza pasja Ten pionierski program demonstruje nasze zaangażowanie w dopilnowanie, aby nauczanie społecznych obowiązków praktyk korporacyjnych i etyki stanowiła podstawową część programu MBA CSR-CoE.

Dzięki temu programowi budujemy nowe kadry kierownicze - jego nieco inne porównanie z ogólnym ogólnym programem MBA. Uważamy, że Twój właściwy wybór i jest to jedyny wschodzący obszar w drodze do realizacji Twojej mocy marzeń. Jest to niewątpliwie wyróżniająca się możliwość dzwonienia do Ciebie.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lipiec 2020
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
193,500 INR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lipiec 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa