Read the Official Description

Jak Oil and Gas studia MBA?

Począwszy we wrześniu, Oil & Gas MBA jest wydana w 100% przez kształcenia online na odległość ponad 24 miesięcy i jest dostępna globalnie. Kurs jest starannie zaprojektowane i dostarczone dzięki czemu można przyspieszyć swój rozwój zawodowy, bez konieczności wstrzymać swoją karierę, na długie okresy wyprowadzić z waszej pracy lub podróży do odległego klasie. Brak wykłady czy seminaria fizycznie uczestniczyć - tak długo, jak można uzyskać dostęp do Internetu, portal online learning Middlesex University zapewnia dostęp do pisemnej, treści audio i wideo. Zarządza również interakcje grupowe, peer i samouczek wsparcie za pomocą różnych narzędzi e-learningowych. Jako student tego kursu otrzymasz darmowy podręcznik elektroniczny dla każdego modułu.

Kto jest Oil and Gas MBA dla?

Może chcesz stać się bardziej skuteczne w swojej obecnej roli kierownictwa, ani angażować się na wyższym poziomie. Może chcesz rozszerzyć ustawić swoje umiejętności kierownicze i odkrywania nowych obszarów specjalizacji. Być może jesteś jednym z wielu specjalistów, takich jak geologów, inżynierów, analityków itp, patrząc sformalizować lat znajomości branży technicznej i doświadczenia i rozwijać swoją wiedzę i umiejętności zarządzania.

Niezależnie od motywacji, rygorystyczne podejście akademickie, doświadczonych wykładowców, prowadzących międzynarodową rówieśnicy studentów i sprawdzone środowisko nauczania online w Oil & Gas MBA pomoże Ci zrealizować swój potencjał lidera i przyspieszonych swoją karierę.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Middlesex University London »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
16,000 GBP
Opłaty międzynarodowe: £ 16.000
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019