Jak Oil and Gas studia MBA?

Począwszy we wrześniu, Oil & Gas MBA jest wydana w 100% przez kształcenia online na odległość ponad 24 miesięcy i jest dostępna globalnie. Kurs jest starannie zaprojektowane i dostarczone dzięki czemu można przyspieszyć swój rozwój zawodowy, bez konieczności wstrzymać swoją karierę, na długie okresy wyprowadzić z waszej pracy lub podróży do odległego klasie. Brak wykłady czy seminaria fizycznie uczestniczyć - tak długo, jak można uzyskać dostęp do Internetu, portal online learning Middlesex University zapewnia dostęp do pisemnej, treści audio i wideo. Zarządza również interakcje grupowe, peer i samouczek wsparcie za pomocą różnych narzędzi e-learningowych. Jako student tego kursu otrzymasz darmowy podręcznik elektroniczny dla każdego modułu.

Kto jest Oil and Gas MBA dla?

Może chcesz stać się bardziej skuteczne w swojej obecnej roli kierownictwa, ani angażować się na wyższym poziomie. Może chcesz rozszerzyć ustawić swoje umiejętności kierownicze i odkrywania nowych obszarów specjalizacji. Być może jesteś jednym z wielu specjalistów, takich jak geologów, inżynierów, analityków itp, patrząc sformalizować lat znajomości branży technicznej i doświadczenia i rozwijać swoją wiedzę i umiejętności zarządzania.

Niezależnie od motywacji, rygorystyczne podejście akademickie, doświadczonych wykładowców, prowadzących międzynarodową rówieśnicy studentów i sprawdzone środowisko nauczania online w Oil & Gas MBA pomoże Ci zrealizować swój potencjał lidera i przyspieszonych swoją karierę.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Middlesex University London »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
16,000 GBP
Opłaty międzynarodowe: £ 16.000
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa