MBA w małych i średnich rozwoju przedsiębiorstw

Informacje ogólne

Opis programu

MBA w małych i średnich Przedsiębiorstw Rozwoju Przedsiębiorczości


W prawie każdym kraju na świecie, największa część przychodów i zatrudnienia są generowane przez sektor małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Paradoksalnie, uwaga większości autorów biznesowych i programów uniwersyteckich zostało skierowane głównie do dużych korporacji, ich szczególnych problemów i spostrzeżeniami.


Wrzesień (sektor małych i średnich przedsiębiorstw Training Program) jest nie tylko międzynarodowy program, ale również program badawczo-szkoleniowy na Uniwersytecie w Lipsku i wietnamsko-niemieckim uniwersytecie. Jest on poświęcony zapewniając wgląd teoretyczne, jak i praktyczne doświadczenie promowanie małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Zdecydowaliśmy się oprzeć nasz program na wzorcach wybitnego niemieckiego Mittelstand które starają się przekazywać wiedzę do firm i instytucji z całego świata w celu wdrożenia strategii wygranej skutecznie wspierać MŚP.


SEPT oferty:

 • MBA w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw
 • Program PhD
 • Międzynarodowe krótkoterminowe szkolenia dla przedsiębiorców, menedżerów i decyzji instytucjonalnych i decydentów
 • Specjalne usługi dla małych i Rozwoju średnich przedsiębiorstw (MŚP)


W Sept MBA jest akredytowanym Program.


MBA w małych i średnich Rozwoju Przedsiębiorczości na Uniwersytecie w Lipsku i Uniwersytet wietnamsko-niemiecki otrzymał w 2006 roku pełnej akredytacji Hannover Środkowej Agencja Ewaluacji i Akredytacji (Zeva), który czuwa nad jakością i doskonalenia programów akademickich w uczelniach , Zeva ia członkiem ENQA, Europejskie Stowarzyszenie na rzecz Zapewnienia Jakości Kształcenia w Szkolnictwie Wyższym.


W 2008 roku międzynarodowy program września MBA został nagrodzony specjalnym wyróżnieniem w konkursie "Odznakę Jakości za Top 10 Międzynarodowych Programów studiów magisterskich w uczelniach niemieckich" z Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) oraz FUE Fundatorów die Deutsche Wissenschaft (Fundacji dla Nauk niemieckich).


Ten program jest dostosowany do zaoferowania praktyczne podejście, które pochodzi z rzeczywistością, jak to możliwe. Dlatego ponad 60% naszego programu składa się z konsultantów i ekspertów, którzy są aktywni w każdym przedmiotu, które są częścią programu. Program ten jest oferowany w VGU jako program studiów w niepełnym wymiarze godzin, pozwalając studentów do pracy w ciągu dnia i na studia na wieczory i weekendy.


Oto, co można dostać po programie:

 • Prestiżowe podwójne Masters stopni w Business Administration z Niemiec i VGU.
 • Przewagi konkurencyjne na rynku pracy poprzez umiejętności mieszanych w biznesie międzynarodowym kompetencji społecznych, rozwiązywania problemów i kompetencji języka angielskiego.
 • Nieograniczone możliwości, aby przenieść się do stopni doktorskich z tytułem magistra uznanej na całym świecie.
 • Podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności menedżerskie w zarządzaniu firmą.


Oto, co można dostać w trakcie trwania programu:

 • Elastyczne w niepełnym wymiarze czasu program prac i-Badanie na wagę złota University na światowych standardów, bezpośrednio w Ho Chi Minh City.
 • Najwyższe standardy nauczania z wybitnymi nauczania, dedykowane i doświadczonych profesorów i ekspertów z Niemiec.
 • Doskonałe programy prowadzone w języku angielskim pakowane z rzeczywistych przypadków biznesowych i umiejętności miękkich, takich jak praca zespołowa, prezentacji, języka i rozwiązywania problemów.
 • Szansę angielski osiągnięć IELTS 6.0
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Vietnamese-German University (VGU) is a Vietnamese state university. Founded in 2008, VGU is based on a close cooperation between the Socialist Republic of Vietnam and the German State Hessen. Wit ... Czytaj więcej

The Vietnamese-German University (VGU) is a Vietnamese state university. Founded in 2008, VGU is based on a close cooperation between the Socialist Republic of Vietnam and the German State Hessen. Within the past years the project broadened to a German-wide cooperation. Pokaż mniej
Ho Chi Minh City