MBA w Energy Biznesu

Asian Institute of Technology School of Environment, Resources and Development (SERD)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MBA w Energy Biznesu

Asian Institute of Technology School of Environment, Resources and Development (SERD)

MBA W Przedsiębiorstwie Energetycznym

Istnieje zapotrzebowanie na nową rasę wysoce wyszkolonych wyspecjalizowanych specjalistów, którzy są w stanie efektywnie zarządzać firmami energetycznymi w coraz bardziej zglobalizowanym środowisku biznesowym. MBA w biznesie energetycznym ma na celu stworzenie takiego kapitału ludzkiego. Głównym celem programu jest zapewnienie studentom pogłębionej ekspozycji na nowoczesne podejście do zarządzania, narzędzia i umiejętności niezbędne do stawienia czoła wyzwaniom związanym ze zmianami parlamentów energetycznych i rynków energetycznych.

Cele kształcenia

Po pomyślnym zakończeniu programu przewiduje się, że kandydaci będą mogli:

  • Wykazać jasne i dogłębne zrozumienie współczesnych ustawień, w których należy zarządzać przedsiębiorstwami energetycznymi.
  • Chwyć złożone interakcje między narodowym rozwojem gospodarczym, konkurencją, wzorcami zmian technologicznych i rynkowych oraz strukturą i rozwojem wewnętrznych możliwości przedsiębiorstwa.
  • Zwiększ swoją zdolność do analizowania, jakie technologie inwestować, jak zorganizować te inwestycje i jak przewidzieć i reagować na zachowanie konkurentów, dostawców i klientów.
  • Zrozumienie zagadnień związanych z procesem pozyskiwania technologii energetycznych oraz powiązań między transferem technologii a badaniami i rozwojem.
  • Udowodnij swoją umiejętność korzystania z różnych metod, narzędzi i technik oceny różnych opcji związanych z działalnością energetyczną.
  • Ustanowienie powiązania między krajowymi politykami dotyczącymi energii i środowiska a konkurencyjnym zachowaniem przedsiębiorstwa.

Warunki przyjęcia

Kandydaci poszukujący pracy powinni mieć co najmniej stopień licencjata inżyniera, nauki, ekonomii, zarządzania, biznesu, administracji publicznej lub równoważnego. Kandydaci powinni mieć również co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego.

Program Czas trwania i modalność

  • Czas trwania - 22 miesiące
  • Praktyki w trakcie programu studiów będą zachęcane
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Czerwiec 2019
Duration
Czas trwania
22 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Tajlandia - Rangsit, Pathum Thani
Data rozpoczęcia : Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Czerwiec 2019
Tajlandia - Rangsit, Pathum Thani
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą